תפריט ניווט
04-6395610

חופשת קמפינג מושלמת

איך נגדיר חופשה מושלמת? חופשה שבה כל התכנונים מתבצעים כלשונן? חופשה שהצליחה להפתיע אותנו להיות הרבה יותר מהנה ממה שציפינו או אולי חופשה שבה קיבלנו תמורה מלאה על כל שקל (או דולר..) שהוצאנו מהארנק?

לדעתי, אין לשאלה זו תשובה ברורה.

העובדה שיש לאנשים שונים העדפות שונות היא בבחינת אקסיומה ועל כך נאמר על טעם ועל ריח אין להתווכח. יחד עם זאת, ישנו סוג אחד של חופשות שלעולם אינן מכזיבות – חופשות קמפינג.
אם אתם חובבי הרפתקאות או שוחרי תרבות קרוב לוודאי שלא תמצאו עניין מיוחד בחופשת קמפינג, הרי המטרה של החופשה הפשוטה הזו היא לנקות את הראש, אך אם גם אתם משתייכים לזרם המרכזי (תרגום צולע של מיינסטרים…) של חובבי החופשות – אלו שכל מטרתם היא לנקות את הראש מהמהומה האופפת את חייהם ביום יום, לאכול אוכל טוב ואם אפשר, אז גם לחזור אל המשרד שזופים ורעננים – חופשת קמפינג כמו נולדה עבורכם.

חושבים שזה לא מספיק מעניין? במיוחד עבורכם אספנו מספר רעיונות שגרתיים ופחות שגרתיים לבילוי מהנה בחופשת קמפינג משלכם, תהינו…

על האש, מנגל, ברביקיו – הכול בא בחשבון…

אין דבר טעים יותר מסטייק עסיסי שנצלה על גחלים לוחשות ואין דרך טובה יותר לאכול סטייק מאשר בחיק הטבע, אם אפשר לשפת אגם או נחל… אחד האפשרויות המהנות ביותר לבילוי בטבע היא אכילה של בשרים באיכות גבוהה לארוחת הבוקר, הצהרים והערב.

אם תשכילו לקחת עמכם צידנית מלאה בבשרים טריים, מתקן צלייה וגחלים מובטחת לכם חופשה מהנה. אלכוהול וסלטים הם בבחינת תוספת חשובה אך ממש לא הכרחית.

שש-בש

רוצים לנקות את הראש? השש-בש המוצא בשבילכם. עזבו אתכם ממשחקים כמו שח-מט או מונופול, אנחנו בחופשה ולאף אחד לא בא לאמץ את התאים האפורים יתר על המידה, גם המוח צריך מנוחה קצרה… כאשר השמש יוקדת על גופכם, בקבוק עראק צונן מתרוקן לאיטו ולוח השש-בש פתוח לרווחה המטלות המעיקות של השגרה נראות כזיכרון רחוק מן העבר.

ים, אגם, נחל – כל מה שיכול לקרר בקיץ והוא לא מזגן

למיקום של חופשת קמפינג יש חשיבות לא מעטה בהצלחת החופשה. אמנם תמיד אפשר לערוך את החופשה לצל עצים בחורש טבעי או על פסגת הר אולם רק קיומה של חופשת הקמפינג לצד מקור מים כלשהו מבטיח את הצלחתה הוודאית.

גם אם נתעלם לרגע מכך שהרבה יותר נעים לשהות על חוף רחצה או על גדת נהר מאשר במקום שאינו קרוב למקור מים, עדיין נגלה שבמוקדם או מאוחר נשתעמם – והרי אין כמו טבילה קצרה על מנת להעביר את הזמן בנעימים, להתרענן, להתנקות ולשוב למחנה הקמפינג כמו חדשים.

חברה טובה ונעימה

בסך הכול, הגורם שיקבע אם תהינו בחופשת קמפינג או לא תהנו ממנה זה האנשים שעמם תחלקו את החופשה. אם תצאו למחנה קמפינג בחברת אנשים שאתם אוהבים להיות בחברתם מובטחת לכם הנאה. אבל חשוב לזכור – גם אם הארגון יהיה מושלם, הבשרים יהיו איכותיים והאלכוהול יזרום כמו מים, ללא חברה טובה החופשה כולה תהיה גרועה או משעממת..

על כל פנים, אנו מאחלים לכם חופשת קמפינג או כל חופשה אחרת נעימה…

בקייקי כפר בלום תמצאו מתחם קמפינג "הבלום וילג'" הכולל אירוח אטרקטיבי ומגוון פעילויות. לפרטים גלשו לדף קמפינג 

תפריט נגישות

נהנים בקייקי כפר בלום