קייקי כפר בלום - קיאקים בצפון
053-5398781

קמפינג בצפון

בקייקי כפר בלום הקמנו עבורכם המטיילים, את מתחם בלום וילג'  – קמפינג בצפון בקייקי כפר בלום בלב הטבע הגלילי על גדות נחל הירדן, שילוב של לינה בטבע עם פינוק הנאה ואתגר!

מתחמי האוהלים, ממוקמים בסמוך למתחם האטרקציות הגדול של קייקי כפר בלום ולכן האורחים נהנים מאירוח אטרקטיבי הכולל מגוון אטרקציות ופעילויות: שייט קיאקים משפחתי / אתגרי / שייט לקטנטנים, אומגה למים, קיר טיפוס מאתגר, פארק חבלים, ירי בחץ וקשת, קולנוע D3 ועוד פעילויות בשעות הבוקר והלילה!

לרשותכם 4 סוגי אירוח שהאירוח בהם בתיאום מראש.

איך מזמינים אוהל בבלום וילג' : 

יש להתקשר לטלפון 053-5398781 ולבצע הזמנה ותיאום לתאריך ההגעה. לאחר התיאום ישלח אליכם מייל עם פרטי ההזמנה ותנאי הביטול. אם רכשתם שובר ממועדון צרכנות / אחר עדין חובה עליכם ליצור קשר עם מרכז ההזמנות שלנו לתיאום תאריך הגעה ולקבלת אישור מאיתנו במייל על פרטי ההזמנה. לקוח שיגיע למתחם הבלום וילג' ללא תיאום מולנו לא יוכל להכנס למתחם הלינה בבלום וילג' 

אוהל מהבית

מתחם ירדן: מתחם לינה לאוהלים שהנכם מביאים מהבית. לרשות האורחים במתחם זה מפוזרים מספר שולחנות קק"ל ושקעי חשמל להטענת טלפונים, פינת כיורים, מקלחות, שירותים ומזנון.

אוהל GREEN

מתחמי פקאן ותות: בהם תוכלו ליהנות מאוהל משפחתי גדול עם מזרונים, מקרר אישי גדול, שולחן קק"ל, שקע חשמלי להטענת פלאפונים, תאורה, פינת כיורים ומנגלים, מקלחות, שירותים ומזנון.

אוהל ממוזג

במתחמים דולב, תאנה ודקל: תוכלו ליהנות מאירוח באוהל ממוזג עם דק מעץ אשר מאובזר במיטות עם כריות, סדינים וציפיות, שקע חשמלי להטענת פלאפונים, מקרר עם מקפיא ותאורה.

חדרי קמפינג

חדרים עם מיטות, מקלחת, שירותים אישיים, טלווזיה, מקרר ופינת ישיבה מחוץ לחדר.

תשובות לשאלות נפוצות:

מהו הבלום וילג'?

הבלום וילג' הינו מתחם קמפינג בצפון של קייקי כפר בלום הכולל מגוון סוגי אוהלים לבחירה.

אילו סוגי אוהלים קיימים במתחם?

המתחם כולל אוהלי green משפחתיים עם מזרנים, אוהלים ממוזגים המאובזרים במיטות ומצעים. חדרי הקמפינג כוללים טלוויזיה, שירותים ומקלחת אישיים ומתחם לינה לאוהלים מהבית.

במה חשוב להצטייד שיוצאים לקמפינג בצפון אצלינו במתחם?

מתחם הבלום וילג' כולל שולחנות קק"ל, שקעי חשמל להטענת טלפונים, פינות מנגל, כיורים וחלק מהאוהלים אף כוללים מצעים מקרר אישי וציוד נוסף כך שהציוד שעליכם להביא תלוי בסוג האירוח שתבחרו. כמובן שחשוב לזכור להביא ציוד אישי כמו בגדי ים, בגדים להחלפה, כלי רחצה, קרם הגנה ומזון (במתחם ישנו מזנון העומד לרשותכם).

למה כדאי לבחור במתחם הקמפינג של הבלום וילג'?

מתחם הקמפינג שלנו מציע אפשרויות לינה מגוונות היכולות להתאים לכל אחד ואחת. המתחם נמצא על דשא, כולל פינות ישיבה,אזורי מנגל, תאורה שירותים ומקלחת חמה ההופכים את חווית הקמפינג לנוחה ומהנה. המתחם נמצא ליד מתחם השייט והטופרופ הכוללים קיר טיפוס, אומגה למים, פארק חבלים, ירי חץ וקשת, סרט D3 וכמובן שייט קייקים בירדן והחצבני . בנוסף, ליד המתחם ניתן גם ליהנות מכדור עף וכדורגל, ומגן שעשועים לקטנטנים.

איך מזמינים לינה במתחום הבלום וילג'?

להזמנות יש להתקשר לטלפון 053-5398781  לאחר התיאום וההזמנה ישלח אליכם מייל עם פרטי ההזמנה ותנאי הביטול. גם אם רכשתם שובר ממועדון צרכנות / אחר עדין חובה עליכם ליצור קשר עם מרכז ההזמנות שלנו לתיאום תאריך הגעה ולקבלת אישור מאיתנו במייל על פרטי ההזמנה. לקוח שיגיע למתחם הבלום וילג' ללא תיאום מולנו לא יוכל לכנס למתחם הלינה בבלום וילג'.

יש לתאם זמינות מראש

בטלפון 053-5398781

או למלא את הטופס

לוגו קייק
קייקי כפר בלום - קיאקים בצפון