תפריט ניווט
04-6395610

קמפינג בעידן מיתון

בימים אלה, כאשר חושבים פעמים האם לצאת לחופשה ולהוציא על לינה משפחתית כמה אלפים טובים, קמפינג מסתמן כפתרון מצוין. לא עוד דילמות הכרוכות בהוצאות הלינה.

כשיוצאים לקמפינג לא כואב הלב כמו שקורה לפעמים עם צימר או בית מלון- שבשביל כמה לילות עם ילדים משלמים סכום לא מבוטל ולילה לינה לכל המשפחה הופכת להיות הוצאה כלכלית השקולה לפעמים למשכורת חודשית. קמפינג הוא פיתרון מצוין המעניק לינה במחיר אוורירי המאפשר לצאת לטיול ללא התלבטויות.

כשלנים בקמפינג מרוויחים נופש באווירה חופשית – אין אווירה רשמית, לא צריך לסחוב בגדי ערב ושלל נעלי יציאה , אין חשש שהילדים ירוצו ויתרוצצו חופשי , בקיצור חופש אמיתי.

קמפינג נושא בחובו יתרונות נוספים – כיוון שממילא זה מקובל ונורמטיבי, אז כשיוצאים לטיול קמפינג חוסכים בארוחות מסעדה. לצד אוהל הקמפינג מקובל לעשות מנגל, לאכול ארוחות פיקניק וכך קמפינג לא רק שחוסך בעלויות לינה, הוא גם מצמצם משמעותית את העלות על אוכל. ממילא מביאים אוכל שכל אחד במשפחה אוהב ומכינים כמו שכל אחד אוהב. כשנמצאים בקמפינג ניתן לרוב לקנות במרכול צמוד מזון שאותו אין צורך לסחוב מהבית. במרכול קמפינג ניתן לרוב למצוא בשר, שיפודים, מוצרי חלב, מעדנים, טואלטיקה ועוד. כך שבמקום לסחוב לקמפינג הרבה אוכל מראש בצידנית, מומלץ לפני שיוצאים לאתר קמפינג לברר אם יש אכן מרכול ואפילו לשאול אם מוכרים פריטים מסוימים כדי שתוכלו לרכשם במקום.

לאתרי קמפינג רבים יש גם מזנון מהיר המאפשר לעצלנים ולמתפנקים לקנות ארוחות קלות במיוחד אילו האהובות על הילדים – צ'יפס, נקניקיות, כריכים ועוד. מה שאומר שאם אין לכם עניין לסחוב מצרכים או לקנות ולהכין בקמפינג שלכם, פשוט נגשים למזנון ואוכלים שם. כשמדובר באתר קמפינג ובקניה שאינה מסעדה,עדיין ההוצאה על אוכל פחותה משמעותית מאשר לינה שאינה קמפינג.

ואם אומרים קמפינג איך אפשר שלא להזכיר שגם סעיף הבילויים עשוי להיות פחות בטיול מסוג כזה.

כשיוצאים לקמפינג חווים הרבה חוויות שהם מעצם אופיו של קמפינג – מנגל על האש, אווירת עש לילה, הכנות למחנה (הקמת האוהל , הכנת הפיקניק, סידורים ובישול בטבע).

בקמפינג לרוב יש יותר חשק למשחקי כדור ובכלל למשחק עם הילדים, המרחב והטבע משרים גם על המבוגרים הרגשה של חופש. באתרים רבים יש מתקנים המיועדים לילדים כך שהאטרקציות שבאתר קמפינג הן הדבר הראשון שתופס את זמנם. באתרים אחרים, יש גם אטרקציות למבוגרים – מסלול טיול, נחל או חוף ים ועקב כך יוצא שלא פעם כשלנים באתר קמפינג דווקא צורכים פחות אטרקציות שעולות כסף.

אז הנה לכם סיכום שקל לחשב – קמפינג היא דרך לינה זולה מאוד במיוחד למשפחה שלמה. כל העלויות הנלוות ללינה, קרי אוכל ואטרקציות, זולות משמעותית כשמדובר בקמפינג.

בקייקי כפר בלום תמצאו מתחם קמפינג "הבלום וילג'" הכולל אירוח אטרקטיבי ומגוון פעילויות. לפרטים גלשו לדף קמפינג 

תפריט נגישות

נהנים בקייקי כפר בלום