תפריט ניווט
04-6395610

קמפינג לאוהבי הטבע

בימים בהם אין לנו מים לבזבז, כדאי לנצל כל טיפת מים שברא לנו הטבע ולנצל אותה למטרה קדושה ללב שלנו.

ארץ קטנה, עם טבע מדהים, נותנת לנו מים זורמים בנחלים היישר מפסגת החרמון שנמס אל הנחלים. הטבע הוא זה שהפעם יאפשר לכם רגעים מופלאים בהם אפשר להעביר קצת זמן בדרך רומנטית,בתוך אוהל זוגי, קמפינג בטבע, זו דרך נפלאה.

מיום רגיל ליום רומנטי

כדי להרגיש, כדי לרגש ולהתרגש, כדאי לכם לצאת ללילה רומנטי בטבע, כי קמפינג כבר ירגש בקלות.

מימי הנחלים, נחל שניר הלא הוא החצבני, הבניאס והדן, מזרימים כמויות מים אשר מייצרות חוויה מדהימה בטבע שעוצמתה בשייט קיאקים במים אינה מוטלת בספק. שייט הקיאקים אינו רק אטרקציה מימית, הוא חוויה של טבע ירוק, צמחייה שופעת ופכפוך המים המתנגן באוזניים ואם אפשר אחרי זה לישון בתוך הטבע הזה, לעשות קמפינג בטבע יחד אז זהו הזמן. תאריכים מסוימים יכולים להיות תירוץ נפלא לצאת מהבית ומהשגרה היישר אל הטבע הזה. ימי הולדת, ימי נישואין או סתם יום שיגרתי אלו רק חלק מהסיבות לצאת לבילוי רומנטי כמו קמפינג.

אתם לא לבד

קיאק הוא כלי שייט קטן קומפקטי וסגולתו המדהימה היא שהכי כיף זה לשוט בזוג! אז בא לכם בזוג ? מצוין. תביאו איתכם גם אוהל זוגי והאהבה כבר תגיע עד השמיים. מבנה קיאק מאפשר לכם, יחד, לשוט במימי הנחלים, לדבר, לצחוק ולהעביר כמה שעות של בילוי קצת אחר, עם אור מים וירוק בעיניים. אין צורך להתארגן מראש יותר מידי, פשוט כדאי ללבוש בגדים נוחים או בגד ים ולקפוץ לאתר הקיאקים של כפר בלום. לקפוץ לבילוי מושלם שאחריו שינה בחיק הטבע תסגור את החוויה הזאת בדרך מופלאה.

רוצים עוד ?

באתר ניתן לחוות חוויות מאתגרות עוד יותר. ישנן אטרקציות בפארק טופרופ בו נמצאים מתקנים אתגרים. מדריכים מוסמכים יהיו שם ללוות, להדריך ולעשות לכם בילוי אתגרי מושלם. ואם אתם רוצים עוד אתגר, כדאי שתהיו בכושר. ניתן לשלב מים עם רגליים ולהצטרף לטיולי אופניים בטבע. לראות את הטבע דרך הרגליים ולא רק דרך העיניים. שילוב מוצלח ומומלץ. אם תירצו להעצים את החוויה של הטבע, של העשייה המשותפת, אתם מוזמנים לחופשת קמפינג באזור האתר. קמפינג בטבע על גדות המים, בכנרת או באזור הסמוך לה – ולא צריך יותר מזה כדי להכניס אוויר נקי ומטוהר של רומנטיקה ללב שלכם. הקמת האוהל ביחד, הקמת שטח משלכם כזוג, מאפשרת לקמפינג ליישר חוויה זוגית בטבע.

חוץ מאוהל

מלבד הבגדים הנוחים, מצב הרוח הטוב והאוהל כדאי להוסיף לכל קמפינג נוחות של טבע. הביאו עימכם ערכה להכנת קפה או תה. ומשהו קל לארוחת הבוקר. קיצה טיבעית בבוקר היא צ'ופר לא קטן כשעושים קמפינג והיא מוערכת היטב כאשר יש לכם את הבוקר שלכם, את הקפה או התה שלכם ממש ליד האוהל. אם בחרתם איזור שאינו מוכר כאתר קמפינג, ישנה האפשרות שלא תהיה שם תאורה, לכן אספו כמה עצים ועשו לעצמיכם מדורה קטנה ואור בטבע. כמובן, ואל תשכחו להוסיף כמה תפוחי אדמה למדורה.

אל דאגה

ההגעה לאתר הינה פשוטה וקלה. מומלץ להגיע לאתר הקיאקים שבכפר בלום, משם כבר תוכלו לעלות על ההסעה שמעמיד האתר לרשות לקוחותיו היישר לתחילת המסלול. את כל החוויה הזאת מצלמים בשבילכם. אנשי האתר דאגו לתעד לכם רגעים קטנים ורומנטיים כך שאתם מוזמנים לרכוש תמונות שלכם ממהלך השייט באתר. כמובן שאחרי שהעברתם יום של כיף יום של בילוי משותף וחוויתם לילה רומנטי באתר קמפינג, תוכלו להמשיך לטייל ולמצוא לכם מקום טוב לאכול בו ומשם….לכו כבר ותספרו לחבר'ה.

קייקי כפר בלום מציעים את הבלום וילג' – מתחם קמפינג הכולל מגוון אפשרויות אירוח. לפרטים גלשו לדף קמפינג בצפון

תפריט נגישות

נהנים בקייקי כפר בלום