תפריט ניווט
04-6395610

קמפינג כחוויה רומנטית

הרומנטיקה של המאה ה-21 היא כבר לא הרומנטיקה של המאה ה-20, היום רומנטיקה צריכה להיות ייחודית, מקורית ומלאת הפתעות.

היום לא מספיק ללכת לחוף הים לראות את השקיעה זוהי חוויה רומנטית נדושה שכבר לא נחשבת בעיני בן או בת הזוג.

אם אתם לא יודעים באיזה עוד דרכים ניתן להפתיע את בן או בת הזוג שלכם אנו מציעים לכם לנסות פעם קמפינג ולינה בשקי שינה תחת כיפת השמיים.

קמפינג יכול להיות חוויה רומנטית זולה יחסית שלא דורשת מכם להוציא סכומי עתק מהארנק. חוויה המספקת לבני הזוג גיבוש זוגי. יש לזכור שמחנאות אמיתית דורשת מכם מעט מאמץ ואינה מיועדת למפונקים והעצלנים מביניכם שאינם מוכנים לוותר על הפינוקים הרומנטיים ואינם מוכנים לישון בשקי שינה. אז אם אתם לא שייכים לקטגוריה של הזוגות המפונקים והעצלנים ודווקא מתחשק לכם להנות מנוסטלגיה של לינה בשטח בתוך אוהל כמו בימי תנועות הנוער והצבא אתם מוזמנים להקים אוהל על גדת הנחל ולהנות מחוויה מלאת רומנטיקה גם אם היא לא כוללת ג'קוזי מואר בנרות וגם אם אין פלזמה מעל המיטה או קמין רומנטי שיחמם את האווירה.

במקום הפינוקים והתענוגות מצפה לכם חוויה זוגית של הקמת האוהל, קישוש עצים למדורה, מרשמלו במדורה, חושך בלילה והמון רומנטיקה בלינה על גדת הנחל או באמצע המדבר .קמפינג הוא טרנד מתפתח בשנים האחרונות וכיום ניתן למצוא כמה סוגים של אתרי קמפינג. האפשרות הראשונה היא קמפינג עצמאי על גדת הנחל או באמצע המדבר או בכל מקום שתבחרו. סוג זה של קמפינג אינו מיועד לעצלנים ולא למפונקים. הוא מתאים לאלו שלא פוחדים מלינה בשקי שינה. קמפינג כזה אין בו שרותים ומקלחות מסודרים והוא מתאים לזוגות חובבי טבע וטיולים שיכולים להתקלח במי הנחל במקום בג'קוזי המפואר.

סוג אחר של קמפינג הוא אתרי קמפינג פשוטים ועממיים שאותם ניתן למצוא באזור הכנרת או בנחלי הגליל העליון. באתרי קמפינג אלו שעלותם יחסית זולה ניתן למצוא שרותים בסיסיים כמו מקלחות, סופרמרקט, אזורים מוצלים ועוד. זוג שאינו מחפש רק את הצימר הרומנטי המפנק ומלא התענוגות יכול לבלות כמה לילות רומנטיים באוהל ולהתחבק ביחד מול אור העששית או אור המדורה מבלי לשלם סכומי עתק עבור השהות באוהל.

נכון שקמפינג או בעברית "מחנאות" היא הרפתקאה של "השרדות" אמיתית בשטח והיא דורשת מאתנו מאמץ לא קטן ,אבל היא הופכת לחוויה משותפת ומגבשת של שני בני הזוג ומאפשרת לנו להכיר אחד את השני טוב יותר. ישנם גם כמה אתרי קמפינג המספקים נוחות ופינוקים ברמה גבוהה יותר ובהם ניתן למצוא מדשאות, שרותים ומקלחות מסודרים, מסעדה, ועוד. אתרי קמפינג אלו נמצאים בגנים לאומיים והם מאפשרים לזוג חוויה רומנטית מבלי שיוותרו על צרכים בסיסיים כמו מקלחת טובה, נוחות, ניקיון ועוד.

סוג אחרון של אתרי קמפינג הם אתרי מחנאות ומאהלים שהוקמו ע"י בעלי צימרים ברחבי הארץ שהבינו שיש ביקוש לתיירות של מחנאות וללינה באוהל , אתרים אלו מספקים אוהל מפנק מלא בכל התענוגות שיש בצימר . לינה באוהל באתרים כאלו מתאימה לזוגות המפונקים שמעונינים להתנסות בחווית קמפינג מפנקת מבלי לוותר על התענוגות והפינוקים הרומנטיים.

חשוב לזכור שקמפינג מיועד בראש ובראשונה למשפחות עם ילדים. זוהי הרפתקאה משפחתית מלכדת ומגבשת עבור משפחות שרוצות לשנות את שגרת המחשב והטלויזיה של ילדיהם ולחשוף אותם לחוויות בלתי מוכרות של הכנת אוכל בשטח, קישוש עצים למדורה, לינה בשקי שינה באוהל ועוד.

בקייקי כפר בלום תמצאו מתחם קמפינג "הבלום וילג'" הכולל אירוח אטרקטיבי ומגוון פעילויות. לפרטים גלשו לדף קמפינג 

תפריט נגישות

נהנים בקייקי כפר בלום