תפריט ניווט
04-6395610

קמפינג מוצלח

הקיץ הגיע, חיק הטבע קורא וחופשת הקיץ היא בהחלט הזדמנות פז לעניין. האם יש צורך בהתארגנות מראש ובתכנון מדוקדק לבילוי באתר קמפינג? מסתבר שכן.

ראשית, ודאו שכולם בעד אווירת בילוי אותנטי בחיק הטבע, לפני היציאה לקמפינג… כדאי פשוט לוודא שכל בני המשפחה הם "בעניין" כדי למנוע אכזבות. אם חלק מדמיינים על מלון חמישה כוכבים עם רום-סרוויס צמוד, לא יהיה בבילוי בחיק הטבע מענה לרצונם. חבל מראש לצאת לנופש כזה עם אפס נכונות.

מזון וצידה לדרך – כמאמר השיר, הדרך ארוכה היא ורבה…ולכן כדאי להצטייד ביום הראשון כנדרש, עד ההגעה ליעד. כריכים ופירות עמידי חום, עוגיות, חטיפים וכד'. את הארוחה העיקרית תכננו לערבו של אותו יום,אולי לאור מדורה או במסעדה כפרית באזור הקמפינג שלכם.

שתייה – להיתקע בלי מספיק מים יהיה בבחינת אסון. חשוב לקחת לפחות 2 ליטרים מים לכל אדם, או לחילופין לעבור ליד מקומות בהם ניתן לקנות מים. ניתן גם לתכנן מסלול הליכה כזה הכולל מקורות מים.

תכנון יעדים הגיוני – אם אתם מתכננים מעבר מאתר קמפינג אחד לשני ויותר, תכננו את המסלול כך שהמקום הראשון אליו תגיעו לא יהיה רחוק מדי, על מנת לא לבלות את כל היום בנסיעה מתסכלת ומתישה. דאגו לתכנן גם מנוחות וזמני "בטלה" ולא רק אקשן ונסיעות בלתי פוסקים.

חדל בירבורים – את הקבוצות הגדולות ורבות המשתתפים השאירו למסיבת שישי. אם אתם רוצים בילוי מלא אקשן ואפקטיבי בחיק הטבע, אל תתכננו קבוצה מעבר לגודל של חמישה עד שישה משתתפים. רצוי גם שישתתפו גברים ונשים יחד לצורך האיזון. ככל שהקבוצה גדולה יותר זמן ההתארגנות גדול יותר, גם לאפקטיביים שביניכם. זה הטבע האנושי.

ניידות באתר קמפינג – האידאל הוא להתנייד בג'יפ הפרטי או במכונית האישית. אך ניתן בהחלט גם להתנייד בתחבורה ציבורית אל מקומות הקמפינג, בתכנון מראש של זמני הנסיעות והיעדים מתאימים.

אטרקציות – התאימו לאופי שלכם ולהעדפות שלכם את סוג האטרקציה. שיט אבובים בירדן, שיט קיאקים, אירוח בדואי, טבילה במפל, מדורה….השמים הם הגבול. ההנאה מובטחת.

עצות ואבני דרך להתארגנות יעילה:

  • קבעו מראש ובאופן מפורש מי מביא מה.
  • קבעו מסלול נסיעה.
  • קבעו אטרקציות הכרחיות.

שימושון קמפינג : רשימת ציוד מומלצת

שקי שינה, מים, אוהלים, מזרונים, בגדים להחלפה, בגדים לטבילה במים, בגדים חמים ללילה, מגבות, כלי רחצה, פק"ל קפה, פנסים, פותחנים, אולר, צלחות וסכו"ם, ציוד עזרה ראשונה, נעלי הליכה נוחות, מזון, חומר בעירה, סיר, מחבת, שפתון לשפתיים יבשות, אלוורה, קרם הגנה, כובעים.

חווית קמפינג נעימה ומהנה לכולם !!

קייקי כפר בלום מציעים את הבלום וילג' – מתחם קמפינג הכולל מגוון אפשרויות אירוח. לפרטים גלשו לדף קמפינג בצפון

תפריט נגישות

נהנים בקייקי כפר בלום