תפריט ניווט
04-6395610

יום כיף רטוב

נמאס מהקפה, הבירה, או הסרט. חווית הדייטינג של הדור השלישי – יום כיף בשילוב שייט קיאקים. כי לפעמים, צריך פשוט לקפוץ איתו למים.

את לא ממש מתה על בליינד דייטים, אבל במקרה הזה החלטת להסכים ולתת לחברה לשדך לך את מי שלדעתה הוא אבי ילדיך העתידיים. הוא התקשר, והשיחה הייתה לא רעה בכלל, האמת שהוא אפילו קצת סיקרן אותך. הוא היה ג'נטלמן ונתן לך לבחור את המיקום לדייט הראשון. הלכת על בית הקפה השכונתי, בו את מרגישה הכי בנוח, כי מנסיון העבר, חשוב שתרגישי בנוח בדייט הראשון. זה עושה אותך יפה יותר.

אחרי הקפה הזמנתם לימונענע גרוסה, ואחר כך גם טעמת חתיכה מעוגת השוקולד החמה שלו. השיחה קלחה, העניין גבר, ובסוף הפגישה קיבלת נשיקה רומנטית על הלחי. עכשיו את מחכה לדייט השני. את חושבת להעיז ולקחת אותו לדרינק לילי בפאב רועש, כדי להכיר אותו גם במצבים האלה, מצד שני את ממש רוצה להראות איזו אשת תרבות שאת אז חשבת לקחת אותו לתערוכה החדשה שפתחו במוזיאון לאומנות יפנית. אבל כל אלו הם דברים שבשגרה.

את רוצה להרשים אותו ולגלות כמה שאפשר על טבעו ואופיו גם יחד. את רוצה להתרגש אותו להיות איתו במצב קיצוני, כדי להחליט אם זה מי שיעמוד איתך מתחת לחופה. מתחשק לך לחוות איתו יום כיף אמיתי. ואז הרעיון מבליח. את מחליטה לקחת אותו לשייט קיאקים. בהתחלה הוא מרים גבה, ומודה שהפעם האחרונה שלו הייתה עם החבר'ה בתיכון, אבל לאט לאט הוא נדלק על הרעיון. אתם קובעים מקום ושעה ולפני שאתם מסיימים את השיחה הוא זורק לך מחמאה – "אני אוהב את הראש שלך".

מחשבות על יום כיף מתרוצצות בראשך. נו, שתי ציפורים במכה אחת. את מנתקת את השיחה עם חיוך רחב ויודעת שגם אם הוא לא יהיה האחד, לפחות יהיו לך שעתיים של הנאה צרופה.

הוא בא לאסוף אותך, אתם מבלים את הנסיעה בשיחה נעימה ומדי פעם את שולחת יד אל העורף שלו ומזכירה לו כמה המגע שלך נעים. יש בה בנסיעה הזו, בירוק שסובב אתכם, בנופים עוצרי הנשימה – קסם, שלא הייתם חווים יחד בשלב הזה.

הגעתם, וקיבלתם את הקיאק הזוגי שלכם לאחר שהזמנת מראש באינטרנט (כן, הפעם הבילוי על חשבונך, אל תדאגי, הארוחה שתגיע אחר כך תהיה על חשבונו). אתם מתחילים לשייט ולאט לאט מתרחקים אל השקט הרומנטי. הצמחיה על גדות הנהר ורעש פכפוך המים שואבים אתכם לעולם צלול ונטול דאגות. זה רק את והוא. פשוט יום כיף. כמובן שאת מלאכת החתירה את משאירה לו, והוא? בשמיים, הרי זו הזדמנות מושלמת עבורו להרשים אותך בעבודה שהוא משקיע בחדר הכושר. מדי פעם את נותנת לו לנוח ולוקחת פיקוד, אך הוא שם לב שקצת קשה לך ונוטל את המשוט במהירות.

פתאום השקט נגמר ואתם נסחפים במים גועשים, הוא כמו כל גבר נחלץ לטובת האישה שאיתו ומציל אותה מהסכנה האורבת בדרך. אתם מתאמצים לצאת מהזרם החזק ונרטבים בדרך. הוא שומר על קור רוח ומצחיק אותך בדרך שלא חשבת שמישהו יצחיק אותך.

חזרתם לחתירה שלווה והשיחה האינטימית ממשיכה, אתם מביטים אחד בשני ובטוחים שפגישה שלישית בטוח תגיע, אבל עד אז, אתם רעבים, והמסלול המרתק הסתיים. אתם סרים למסעדה רומנטית שנמצאת ממש ליד, ולאור הנר הבודד שעל השולחן הוא מספר לך כמה הוא מחפש מישהי לאהוב. ואת? מתמוגגת.

הוא מוריד אותך ליד הבית ובשיא הטבעיות מנשק אותך. אחרי השעות שביליתם היום, זה נראה לך רק טבעי. את חוזרת ונשכבת מאושרת על המיטה. קצת לפני שתלכי לישון תקבלי מהנסיך שלך סמס: "לפעמים צריך פשוט לקפוץ למים. מה דעתך על באנג'י בפעם הבאה?" ואת כמובן כבר מפנטזת על יום כיף נוסף בחברתו.

תפריט נגישות

נהנים בקייקי כפר בלום