תפריט ניווט
04-6395610

כפר בלום – אטרקציות בצפון

קיאקים, טרקטורונים ועוד מבחר אטרקציות בצפון.

חג הפסח מתקרב ואיתו גל הטיולים. הילדים בחופשה, האביב קורץ לצאת לטבע וזה הזמן לנסוע לצפון. לחוות שייט קיאקים או לאתגר את עצמנו בטיולים אקטיביים להלן סקירה קצרה של אתרים שבלעדיהם אף חופשה בצפון לא יכולה להיות מושלמת.

שייט קיאקים

ללא צל של ספק- אטרקציה מהנה ומיוחדת ביותר. שייט קיאקים הוא חוויה ייחודית המתחילה בדרך כלל בחניון מוצל בין מדשאות ועצים. לאחר שקיבלתם חגורת הצלה, קיאק ומשוט אתם מוכנים להתחיל. תוואי הנחל עובר בין צמחי גדה יפים ועצים השתולים על פלגי מים ומצלים את המסלול. קצת לאחר היציאה השייט עובר להילוך גבוה וזרם הנהר מתגבר.

השמש האביבית מסתננת בין צמרות העצים וההנאה מושלמת. כלום לא מכין את הנופשים התמימים להתהפכות הבלתי נמנעת… ואז זה קורה – ורק אז בתוך המים ה ק פ ו א י ם אתם מבינים כמה אתם נהנים.לאחר שעתיים מדהימות של שייט קיאקים, מגיעים לנקודת האיסוף וחוזרים במיניבוס לנקודת ההתחלה כשחיוך מפגר מרוח לכולם על הפנים וזיכרונות בלתי נשכחים חקוקים עמוק בלב.

טיולי טרקטורונים

חוויה מדהימה ושילוב של אקשן עם אהבה לטבע. בין יערות הצפון הירוקים התפתחה תעשייה שלמה שמציעה לאורחים את האטרקציה המדהימה הזו. המסלול שיכול להיות אתגרי עם הרבה בוץ ואקשן או רומנטי בו רק שניכם רוכבים על הטרקטורון הזוגי לעבר השקיעה מבטיח בכל מקרה שעה קסומה ומהנה. חשוב מאוד להקפיד על כך שבעל הטרקטורונים השקיע בבטיחות הטיול וצריך לברר האם קיים ביטוח בתוקף, אם מקבלים קסדות, עוברים תדריך בטיחות ראוי ומה קורה במידה ש..

טום קאר – רכב שטח כחול לבן

בניגוד לשייט קיאקים רגוע במימי הנחל, כאן מדובר במפלצת שטח ישראלית. זו היא ההגדרה הטובה ביותר לכלי הרכב המוזר והמהנה הזה. מדובר בהכלאה חדישה ומשוכללת בין ג'יפ לטרקטורון מה שמקנה לו יכולת עבירות כמעט בלתי מוגבלת בתנאי שטח קשים במיוחד – שמה לעשות, הם גם בדרך כלל יפים במיוחד. הרכב מיועד לשני רוכבים כך שהוא מתאים גם להרפתקנים רומנטיים שלא מוכנים להפסיק להחזיק את היד גם בזמן האטרקציה. גם כאן, הבטיחות היא לא המקום לפשרות.

טיולי ג'יפים

היתרון הגדול של טיולי הג'יפים על כל פני האטרקציות האחרות, הוא האפשרות לבלות את משך הטיול בחברה ולהיחשף לנופים הקסומים של הצפון תוך כדיי ישיבה משותפת עם קבוצת חברים. כמו כן, רבים ממפעילי הטיולים הם מורי דרך ידועים שישמחו להעשיר את הידע שלכם לגבי המסלולים בהם מתקיים הטיול ולהציע לכם תה מתוק מצמחי האזור.

טיולי סוסים

טיול סוסים הוא הדרך הטובה ביותר להכיר את נופי הצפון. מגב הבהמה האצילית ניתן להשקיף אל נופי הבראשית של האזור ולחוש כפי שחשו אבותינו לפני אלפי שנים. בניגוד לאטרקציות המוטוריות הרעשניות – טיול סוסים (כמו שייט קיאקים) הוא התמזגות עם יופיו של הטבע וטומן בחובו ערך מוסף של שמירה על איכות הסביבה. לטיולים המהנים, תוכלו לצאת מכל אחת מחוות הסוסים הרבות שבגליל ובגולן וחשוב מאוד לוודא שהמסלול בו אתם אמורים לעבור מתאים ליכולת הרכיבה שלכם. נקודה חשובה נוספת היא החווה עצמה – כנופשים אל תתפשרו על חווה שאינה מציעה גם מסעדה טובה וסביבה אסתטית. אם אתם מגיעים עם ילדים מומלץ לוודא שיש במקום אפשרות לרכב על סוסי פוני ופינות ליטוף.

קייקי כפר בלום מציעים מספר מסלולי קיאקים מותאמים לכל גיל, לפרטים גלשו לדף קיאקים

תפריט נגישות

נהנים בקייקי כפר בלום