תפריט ניווט
04-6395610

שייט קיאקים – חוויה מרתקת לכל אדם בכל עת

זה הזמן להיזכר מתי בכלל ולמה התחילו עסקי הקיאקים לפעול באזור צפון הארץ. עם ישראל אוהב הרפתקאות וחובב מים מושבע אימץ תחביב מעורר אדרנלין: שייט אבובים בנהר הירדן.

אז מהו שיט אבובים?

מתיישבים על פנימיות מנופחות ו….זורמים בכיף במים הקרירים בין הצמחייה המשגעת. אין ספק, תענוג מושלם. הבעיה היא שלא מעט אסונות אירעו בעקבות הרפתקה זו.מאז זרמו מים רבים בנהר הירדן, ואת האבובים החליפו הקיאקים בהמוניהם, ומאז הפך ספורט ימי זה לאחת החוויות המובילות בצפון הארץ, בקיץ הלוהט והלח שלנו.

מי המציא את הקייק?

להזכירכם, את הקייק המציאו האסקימואים אשר השתמשו בו ככלי תחבורה לצייד ולנדידה. בזמנו, נבנה הקייק מעורות של כלבי ים ועצים. כיום משתמשים לצורך בניית קייק בפיברגלס, בפלסטיק עמיד ובעץ.החומרים אמנם שונים, אך הטכניקה שפיתחו האסקימואים בעבר, משמשת אותנו עד היום.

שייט קיאקים הינו מסע הרפתקאות במים הקרירים שהינה החוויה היחידה היכולה להתאים לכל אחד מאיתנו ולכל סיטואציה חברתית בימי הקיץ הלוהטים. חוויית השייט כוללת מפלים לאורך המסלול, מים קרירים ומרעננים, נוף רצוף צמחיה ירוקה, עצי אקליפטוס וצפצפה. חוויה לבני נוער בקבוצות, חוויה לטיולי משפחות, חוויה לקבוצות עובדים וחוויה רומנטית מדהימה לבני זוג.

לא נמצאה חוויה היכולה לתת מענה מושלם לכל סיטואציה כמו שייט קיאקים בירדן.

קבוצות נוער

בחופשת הקיץ פוקדים את אזור הצפון אלפי בני נוער בחופשה המתנחלים באיזור, ואין מצב כי חבר'ה אלה לא יעברו את המסלול האתגרי בשייט קיאקים. חם בחוץ, הזיעה ניגרת ואין יותר טוב מאטרקציה רטובה.לפעמים, כל ימי החופשה של בני הנוער סובבים סביב שייט הקיאקים.

טיולי משפחות

משפחות רבות שויתרו על נסיעה לחו"ל יגיעו ברוב המקרים לאזור הצפון לחופשה משפחתית. למרות האטרקציות הרבות שהצפון מציע, שייט קיאקים הינו ההצעה הכי קוסמת. במקום לבזבז אנרגיה על סידור הבית , הקניות בסופר ושאר הדאגות, החוויה הספורטיבית הרטובה, מענגת ומחברת את כל המשתתפים בה. החתירה בקיאק, המים הקרירים והזרימה הינם מתכון נפלא לחוויה משפחתית קסומה, לרוגע ושלווה.

קבוצות עובדים

גם בסיטואציה זו של קבוצות עובדים היוצאים לטיול באזור הצפון אין חוויה יותר מרעננת, מגבשת ומפילה מחיצות כשייט קיאקים. בזמן שהמזכירה השמנמנה שלא זזה אף פעם מהכסא,טכנאי מחשבים ומנהל החברה נצפים יחדיו בשייט הקיאקים מדוב, בחוויה יותר מרגשת מהשייט עצמו.

אז באמת אין מה לומר, שייט קיאקים הינו החוויה האולטימטיבית בקיץ, לכל סיטואציה ולכל אחד. גם לזוגות רומנטיים, אוהבי אתגרים והרפתקאות, או סתם כאלה המחפשים לשבור את השגרה באמצעות חוויה ספורטיבית רטובה.

שייט קיאקים על כול מגוון המסלולים: ארוכים, קצרים, רגועים וסוערים מספקים חוויה מהנה בצפון הארץ. חוויה זו מתאימה לכל אחד ואחד מכם, בין אם הינכם רופאים, עקרות בית, נותני שירותים כמו תיקון מחשבים, או מטפלים אלטרנטיביים. במידה והשתכנעתם כי אסור לפספס שייט קיאקים בצפון, אנו מחכים לכם כאן. החוויה מובטחת.

לפרטים אודות מסלולי הקיאקים שאנחנו מציעים גלשו לדף קיאקים

תפריט נגישות

נהנים בקייקי כפר בלום