תפריט ניווט
04-6395610

קמפינג – ציוד בסיסי

האביב בפתח והחלטתם לצאת הפעם לחופשת קמפינג? ובכן, הצטרפתם למועדון גדל והולך של אנשים בארץ. מהר מאוד תגלו שאתם ב"חברה טובה" עם עוד הרבה אנשים "מן היישוב" שגילו את הקסם שבלישון בטבע, בלצאת ליותר חופשות משפחתיות בתקציב צנוע, בלראות את החיבור הכל כך טבעי של ילדים ואוהל וכמובן איך אפשר בלי הסצנה הרומנטית של הלילה.

לפני היציאה לקמפינג כדאי להערך באיבזור מתאים אל מנת להפיק את מלא ההנאה.

בארץ יש מגוון אתרי קמפינג המציעים מתקנים ואביזרים לנוחות הנופשים, יש לבדוק טרם היציאה מה מקבלים באתר והאם ניתן לשריין מקום לינה מראש. אתרי קמפינג רבים מציעים מקלחות חמות, מדשאות, פינות מנגל, צל, נקודות חשמל, תאי קירור, תאורת רחוב, אבטחה, מזנון, מינימרקט ועוד. עדיף לבדוק מה יש באתר ולהשלים ציוד מהבית בהתאם.

למי שמעדיף לנפוש באיזור הקמפינג כדאי לבדוק אילו אפשרויות מציע המקום – האם יש נהר או חוף ים,דשא או חורשה, האם יש אטרקציות כגון: קיאקים ,רפטינג, טרקטורונים, פינת חי וכד'. כדאי לבדוק האם משכירים באתר הקמפינג אופנים או שצריך להביא מהבית (קמפינג ואופנים הולכים מצויין ביחד). אפשר כמובן לארוז ציוד ולצאת לטייל אבל עבור רבים הכיף הגדול בקמפינג הוא לנוח.

קמפינג – ציוד בסיסי

אוהל – מומלץ לרכוש אוהל הגדול במידה אחת מכמות האנשים שהוא מיועד להם (לקנות אוהל ל 6 עבור 4 אנשים) כך יהיה מספיק מקום למזרונים ולציוד. כיום רוב האוהלים הם מהירי הקמה, אוהלים הנמכרים ברשתות השיווק הגדולות "עושים את העבודה" בהתחשב במחירם הזול. כשיש ילדים גדולים יותר, אפשר לשקול לרכוש שני אוהלים ולשכן אותם ב"חדר משלהם".

מזרונים – אפשר להביא פשוט שמיכות פוך סינטטי (עם ציפה) , או לקנות מזרונים מתנפחים. לא כל אחד אוהב לישון על המתנפחים (שגם מתפנצ'רים לפעמים). כדאי לבדוק על איזה משטח האוהל יוקם- אם על דשא אז תרוויחו תוספת רכות.

שקי שינה – כתחליף למזרון ולמצעים. אם ישנים על מזרון או שמיכה אפשר להביא פשוט מצעים או להכנס לתוך ציפה כמו שנכנסים לתוך שק שינה.

מחצלת – נוח במיוחד להקים עליה את האוהל וכמובן לשבת מחוץ לו. המחצלת מסייעת כבידוד מלחות הדשא וגם שומרת על הנקיון באוהל.במיוחד בים.

הצללה – גזיבו, שמשיות או כל אמצעי הצללה. חשוב למקם את האוהל כך שגם בבוקר מוקדם השמש לא תפקוד את אוהלכם , ומאותה סיבה גם מומלץ להצל את חלון האוהל שיקבל את אור הזריחה.שקלו בחיוב אתרי קמפינג המציעים צל בשפע זה הרבה יותר זול ופשוט מאשר לסחוב אמצעי הצללה מהבית.

מנגל – במידה ואין באתר קמפינג מומלץ להביא כחלק בלתי נפרד מהחויה.

גזיה או ערכת קפה – מצויין להכנת קפה, לחביתות של הבוקר ולכל בישול אחר.

תאורה – פנסים, ותאורה נטענת. גם אם באתר קמפינג יש תאורת חוץ , נעים להאיר בפנסים את האוהל, עבור ילדים זה בכלל פריט חובה. כדאי לברר האם והיכן יש נקודות חשמל.

צידנית – קשיחה או בתרמיל רך, כדאי לבחור גודל צדנית שיכיל בקבוקי שתיה משפחתיים. עדיף להכניס לצידנית רק מה שאי אפשר לרכוש בסופרמרקט שבקמפינג.אפשר גם להערך אחרת אם מכניסים חלק מהאוכל לתא קירור באתר.

שולחן וכיסאות – בד"כ מצויים ברוב אתרי הקמפינג אך מומלץ להתפנק בכסאות נוח ואף בערסל.

למי שמעוניין יש עוד הרבה אביזרים נוספים לפינוק ולנוחות למשל מכשירי ניווט לטיולים, אולר, משקפת, נעלי הליכה, גנרטור, קומפרסור, מקרר לרכב וכמובן- מצלמה.

לפרטים אודות קמפינג במתחם הבלום וילג' לחצו כאן

תפריט נגישות

נהנים בקייקי כפר בלום