תפריט ניווט
04-6395610

אתר קיאקים – לוקיישן מושלם לפגישה ראשונה

שמונה בערב…החולצה השחורה מגוהצת, והרגע יצאת ממקלחת חמה. בתשע אתה אמור לאסוף אותה לעוד דייט משמיים במסעדה יקרה מדי. מבט אחרון אל המראה, מזליף על עצמך קצת אפטרשייב יוקרתי מבקבוק מעוצב.

הכל מוכן, ורק שאלה אחת מהדהדת בראש בלי הפסקה, למה? כל מי שמצא עצמו בשנים האחרונות בסצנת הדייטים יוכל להישבע שמדובר בסיוט. מעיין ראיון עבודה בו שני אנשים זרים לחלוטין מנסים לשבור את הקרח ובדרך לנסות ולהרשים את הצד השני. גם הערב הזה, יסתיים כנראה בחשבון מנופח ובהבטחות ריקות מתוכן "להתקשר מחר".

מי שנהנה מהפגישות בפאבים ובמסעדות מוזמן להמשיך,אבל לתשעים ומשהו האחוזים שכל הרעיון כבר די נמאס עליה יש לי הצעה מיוחדת.. כל מה שצריך כדי שהדייט הזה יצליח זה בקבוק יין, קצת צידה לדרך וראש פתוח. אין ספק שזה לא מתאים לכל אחת, אבל אם כבר פגשת מישהי שבא לך להרשים באמת – יש כאן רעיון מושקע שפשוט לא יכול להיכשל. בסביבות תשע בבוקר אתה אוסף אותה מהבית, ויחד אתם נוסעים צפונה.

קצת יותר משעתיים אחר כך, אתם יוצאים מהמכונית וסביבכם הכל ירוק – ברוכים הבאים לאתר הקיאקים בכפר בלום. התפאורה הרומנטית תעשה את העבודה הרבה יותר טוב מכל בית קפה אופנתי, ובאווירה לא מחיבת כשרק שניכם על הקיאק השיחה תזרום לפחות כמו נהר הירדן עליו את שטים.

עכשיו, יש לכם את כל הזמן שבעולם להכיר באמת. רחש המים הממכר והצמחייה הפראית שלגדות הנהר יוצרים אווירה רומנטית מחשמלת שגורמת לשניכם להיפתח ומוציאה מכל אחד מכם את המיטב שבו. תחושת הקרירות מתפוגגת בשמש החמימה ומהר מאוד אתם מוצאים את מכם על הקיאק עם אדם שכיף לכם להיות עמו – ויודעים שהפעם זה הצליח.

אט אט, מוסטים כל הוילונות ואתם נסחפים עם הזרם לשיחה קולחת ואינטימית, נראה שזו הפעם הראשונה מזה זמן רב בה אתם באמת נהנים מהפגישה ולא מסתכלים בשעון בעצבנות ומחכים לסיומה. קצת לפני קו הסיום, המבטים שלכם נפגשים והעיניים כבר אומרות הכל, בתוכי תוכך אתה יודע שבדייט סטנדרטי אף פעם לא הייתם מגיעים לזה כל כך מהר אבל רק כשהשפתיים נפגשות אתה מבין שזה באמת היה שווה את ההשקעה…

הפגישה הבלתי שגרתית מוכיחה לבת הזוג שהיא נמצאת עם אדם מיוחד ובלתי שגרתי, כזה שהחיים לצידו הם כמו ביקור ארוך ומתמשך בלונה פארק ואף פעם לא משעמם בחברתו. בלי יותר מדיי מילים יפות אתה מצליח לגרום לה להתאהב בך ממבט ראשון ומי יודע, אולי זוהי תחילתו של הקשר שתמיד כל כך רצית.

אחרי השיט, אתם חוזרים אל כרי הדשא הירוקים של אתר הקיאקים וחשים כזוג לכל דבר,הולכים חבוקים עם חיוך רחב שלא יורד מהפנים וכך מבלי לשים לב אתם כבר מתכננים את המשך היום. מאתר הקיאקים תוכלו להמשיך לאחת ממסעדות הגורמה שבאזור – ואחרי שכבר שברתם את הקרח זה ממש לא עומד להיות דומה לשום דבר שהכרתם עד כה. המנות,מוגשות אל השולחן בעצלתיים וכשהחשבון מגיע מחוגי השעון שעל הקיר כבר מצביעים על השעה שש, בקבוק היין עשה גם הוא את שלו ושניכם מחייכים זה לזו. השעה המאוחרת והאווירה הטובה לא משאירים לכם הרבה ברירות ואתם מחליטים לסיים את היום המושלם בצימר רומנטי באזור. למחרת, כשאתם נפרדים בנשיקה ואתה מכניס את הטלפון שלה לזיכרון- אתה יודע שתתקשר…

קייקי כפר בלום מציעים מספר מסלולי קיאקים מותאמים לכל גיל, לפרטים גלשו לדף קיאקים

תפריט נגישות

נהנים בקייקי כפר בלום