תפריט ניווט
04-6395610

שייט קיאקים רומנטי בצפון

איש חכם אמר פעם שהאהבה כמו האש היא – על מנת ליהנות ממנה חייבים לתחזק אותה. וכמה הוא צודק…

אבל מה לעשות, שברוב המקרים השגרה חזקה מאיתנו ולא לכולם יש כוח לערב רומנטי מיוחד אחרי יום עבודה שהתחיל מוקדם בבוקר והסתיים קצת אחרי שקיעת החמה.

כדי לא לתת לאש האהבה לדעוך, חשוב מאוד לקחת מפעם לפעם הפסקות קצרות מהשגרה,
על מנת שלא נפסיד את הדברים שיקרים לנו באמת. מי מאיתנו לא חלם להרחיק עם שאהבה נפשו אל תעלות המים של ונציה, הגונדולות והבניינים העתיקים אכן עושים את הנדרש מהם ומציתים את האש, אך תוך כדי הם גם מרוקנים את חשבון הבנק.

מה בכל זאת אפשר לעשות?

בלי ששמנו לב כאן בארץ, במרחק נסיעה קצר,ישנה אופציה רומנטית לא פחות וקלה בהרבה לביצוע- שייט קיאקים רומנטי ונופש בצפון. קחו לעצמכם לילה אחד באמצע השבוע שהוא רק שלכם,תופתעו לגלות מה ערב אחד, לא יקר במיוחד וכזה שאינו מצריך יותר מדי הכנות יכול לעשות לזוגיות שלכם. עצמו את העיניים ודמיינו את החופשה הרומנטית בחייכם:

אתם מתעוררים בבוקר, כוס קפה ראשונה, ארוחה קלה, המזוודות כבר ארוזות ואתם נכנסים לרכב בדרך לחופש של פעם בחיים. קצת אחרי חדרה, הנוף האורבאני מתחלף בהדרגה לשדות ירוקים וככל שאתם מצפינים הוא הולך ונהיה יפה יותר, הרדיו בדיוק מנגן את השיר שלכם והאוויר הצלול נכנס מהחלונות הפתוחים. אחרי הנסיעה הקצרה אתם מגיעים לבקתת עץ רומנטית ומבודדת, סוגרים את הוילונות וממלאים את הג'קוזי במים רותחים, לאט לאט אתם מתחילים להיזכר כמה אתם מאוהבים… אחרי שנת צהרים טובה אתם נכנסים לרכב שוב, הפעם לנסיעה קצרה בהרבה, ומגיעים לאתר הקיאקים בכפר בלום.

תוך דקות, רק שניכם נמצאים על אחד מהקיאקים הזוגיים ורחש המים הזורמים מרגיע ומחליף את שאון העיר שאתם כל-כך רגילים לו בשעות הללו. קרני שמש אחרונות מבצבצות מבין לסבך הצמחייה ויוצרות השתקפויות מרהיבות על פני המים. אתם מניחים את המשוטים, ומתפנים לפתוח את בקבוק היין ולמזוג את המשקה לגביעים. הקיאק שט בעצלתיים ולכם יש את כל הזמן שבעולם לבלות יחד באחד המקומות היפים בארץ. בלי פלאפונים, בלי טלוויזיה ברקע, רק שניכם – ואז אתם מבינים כמה שהייתם צריכים את זה. השמש, מתחילה לשקוע במערב והשמים נצבעים בעשרות גוונים כתומים. אולי זה היין ואולי האווירה הרומנטית אך על דבר אחד יש הסכמה מלאה – זוהי השקיעה היפה ביותר שראיתם.

בנקודת הסיום, אתם כבר מרגישים בבטן את ההרגשה המוזרה שהרגשתם לאחרונה רק בדייט הראשון שלכם, קוראים לזה פרפרים. בהמשך הערב, אתם לא מסוגלים להפסיק להחזיק ידיים, המלצר במסעדה הרומנטית אליה הגעתם לארוחת הערב, מציע לכם תפריט ירח דבש מיוחד, מבלי לדעת שכבר חלפו מאז מספר שנים ואתם מסכימים ומחייכים זה לזו מאחורי גבו. תחושת האושר העוטפת אתכם מטעינה את המצברים בכוחות חדשים והיום שלקחתם לעצמכם כבר קרוב לסיומו- אך הלילה, רק התחיל… בבוקר שאחרי, ארוחה עשירה ומפנקת מגיעה אל הבקתה, אתם פותחים את החלונות לרווחה ויושבים יחד לאכול מול נופים ירוקים- כמה החיים יכולים להיות יפים.

בדרך חזרה הביתה, אתם לא מבינים איך לא עשיתם זאת עד היום ונשבעים להפוך את החופשות בצפון להרגל. הטלפון הנייד מראה עשרות שיחות שלא נענו והתא הקולי כבר מלא לגמרי, אבל בלבכם אין שום ספק שזה היה שווה את החוויה …

לפרטים אודות מסלולי הקיאקים שאנחנו מציעים גלשו לדף קיאקים

תפריט נגישות

נהנים בקייקי כפר בלום