תפריט ניווט
04-6395610

ynet

שייטי קייק מצדיעים לצפון מול חופי ת"א

בחסות הכותרת "את השיט הזה אי-אפשר להפסיק", יחתרו שייטים ממועדון "kayak 4 all" המארח את אנשי אתר קייקי כפר בלום ובית הלל המושבת, לאורך קו החוף של תל-אביב

פורסם: 06.08.06, 07:26

המציאות החדשה והמבלבלת שכולנו חווים מביאה להתהוות יוזמות הזדהות וסיוע מקוריות במיוחד. כזו היא למשל היוזמה של אנשי אתר הקיאקים בכפר בלום ובבית הלל המושבת מאז ראשית ימי הלחימה וסופג הפסדים כספיים כבדים כמו יתר אתרי התיירות באזור, ומתארח כעת במועדון"kayak 4 all – זבולון" הפועל בנמל יפו.

אנשי המועדון הצפוני, המהגרים כעת למרכז מגדת נהר הירדן על מדריכיהם וחלק מכלי השיט שלהם, יערכו היום (ראשון) במשותף עם המארחים משט הזדהות עם תושבי הצפון. כל מדריך שייט יעלה על קייק ויצא למשט קיאקים מנמל יפו בואכה קו החוף שלתל-אביב, ויתקיים תחת הכותרת "את השיט הזה אי-אפשר להפסיק". באירוע יקחו חלק אמנים, ספורטאים, גולשים ואחרים.

"אנו מקווים כי תושבי מרכז הארץ וגם תושבי הצפון הנמצאים כאן מחוסר ברירה, יגיעו לשוט איתנו בסירות קיאקים בדיוק כמו על מימי הירדן", אומרים המקיאקים הפעלתנים. "היינו רוצים שביחד איתנו הם יצדיעו לתושבי הצפון אשר נמצאים במצב מלחמה כבר ימים רבים. כך אנו גם מקווים להעלות, ולו במקצת, את המורל הלאומי".

תפריט נגישות

נהנים בקייקי כפר בלום