תפריט ניווט
04-6395610

קמפינג בסטייל

למה לקטר על חלום החופשה בחו"ל שהתפוגג עם תיק ההשקעות שלכם? חשבו על קמפינג. לא תאמינו מה אתם מרוויחים: גם גיבושון זוגי ומשפחתי, גם עקיפת צ'יפס שמנוני בצידי דרכים לצלילי "אימא תקני לי" וגם חיבור לקרקע ולטבע כמו בימים הטובים.

ואם אתם שייכים לאלה שבלי פחות מרביצה בג'קוזי בצימר מרוחק ויקר להחריד החופשה אינה חופשה – הפנימו נא כי קמפינג זה לא מה שהיה פעם. ארצנו מרוצפת אתרי קמפינג מתוקתקים בהם תמצאו חיבור לחשמל, מקררים, סידורי מטבח ומקלחות.

כמו נסיכה פולניה

השקעה בציוד קמפינג היא לטווח ארוך וממש אין צורך לרכוש את כל הפריטים בבת אחת.
ברשתות המתמחות בציוד קמפינג וטיולים תמצאו תמיד מבצעים מוצלחים. ברשת "למטייל", למשל, ניתן לרכוש חבילה שבה אוהל איגלו לזוג, שני מזרנים ושני שקי שינה ב-280 ₪ במקום ב-411 ₪, וחבילה משפחתית שבה אוהל ארבעה אנשים, ארבעה שקי שינה וארבעה מזרנים במחיר של 461 ₪ במקום 723 ₪.

לאלה שימשיכו להתגעגע לרכות המזרן הביתי מוצעים מזרנים מתנפחים. אלה נראים במצב מרוקן ומכוווצ'ץ כמו שק שינה קטן. קצת ניפוח במשאבה או בקומפרסור המתחבר לשקע המצית (כדאי לרכוש – זה מצוין למילוי אוויר בגלגלים) – העסק תופח כעוגת שמרים ואתם מרגישים עליו כמו נסיכה פולניה.

במקום לארוז סטים של סכו"ם פלסטי, כדאי לערוך היכרות עם ה"ספורק" החמוד שהוא יחידה קומפקטית המשלבת בתוכה סכין, כף ומזלג עשויים מחומר פלסטי ותשמש אתכם לעוד ועוד גיחות קמפינג.

לא יזיק להצטייד גם בפנס לד רב עוצמה הנכרך סביב המצח ומשאיר את הידיים חופשיות לגישוש אחרי הכפכף האבוד.

לנורות הלד אורך חיים ארוך פי 50 מזה של נורת ליבון רגילה, לכן מומלץ לרכוש גם תאורה דמוית עששית שבתוכה נורת לד המיועדת לתאורה ליד אוהלי קמפינג.

Small glass – hot water

תשכחו ממדורות. העשן מזיק לשכבת האוזון. אתם תבשלו על כירה ניידת המתאימה לכל סוגי הסירים , מתנהגת כמו הכירה שבבית ועוצמת החום בה ניתנת לכוונון.

ואחרי האוכל מגיע הקפה הבלתי נמנע בכל קמפינג. מה יותר אלגנטי מערכת קפה הארוזה בצידנית קשיחה או רכה הכוללת גזיה, מיכל גז חד-פעמי, פינג'אן וכוסות זכוכית?

לא בא לכם לבשל ? אפשר ליהנות ממטעמי הבית. את הצידנית השאירו בבוידעם. הטרנד עכשיו הוא טרמוס עשוי נירוסטה שבתוכו מיכלי משנה המיועדים לאכסון מיני משקה ומאכלים שונים.
רוצים שלוק של מים קרים ליד הקפה? אין בעיה. לשם כך תוכנן מיכל דו-צדדי שבתוכו מותקנת מחיצה ייחודית המאפשרת ליהנות משני העולמות.

כל הימים חולם אני על כובע קסמים

אחד ממנעמי השהייה באתר קמפינג הוא המפגש עם קרני השמש שלא מומלץ להאריך בו. לאחרונה פותחו בגדים מיוחדים שבסיביהם משולבים מקדמי הגנה עד מס' 30 הפועלים לפי עיקרון קרם הגנה המחזיר את קרני השמש לאוויר. כאן אין צורך לרדוף אחרי הילדים כדי למרוח אותם מדי פעם בשכבות שמנוניות הנשטפות בזיעה ובמים, כי הבגדים ממשיכים לשמור על יעילותם בתנאי לחות.

ואי אפשר שלא להתפעל מהכובע הפטנטי שעושה הכל: גם דוחה מים, גם מכיל חומר לצינון הפדחת וגם דוחה יתושים. שאפו.

בקולקציה חולצות, כובעים ומכנסיים ארוכים תפורים מבד עמיד ההופכים בוויש אחד של רוכסן למכנסיים קצרים.

כדי לחסוך ריחות טחב ושקלן המעיק של מגבות רטובות על אנטנת המכונית, תוכלו לבקש בחנויות למוצרי קמפינג את מגבת הקסם העשויה ויסקוזה. מגבת זו מתייבשת במהירות מפתיעה לאחר סחיטה קלה. התענוג יעלה לכם כ-120 ש"ח.

וכמובן – אין קמפינג בלי תקלות בלתי צפויות שלפתרונן רצוי מאוד לרכוש לדרמן שהוא אולר המכיל בתוכו אוסף בל יאומן של מברגים, סכינים, צבתות ופותחנים.

לפרטים אודות קמפינג במתחם הבלום וילג' לחצו כאן

תפריט נגישות

נהנים בקייקי כפר בלום