תפריט ניווט
04-6395610

יום כיף עם הבת

לא רק יום הולדת הוא זמן טוב בשביל יום כיף או במילים אחרות להקדיש זמן איכות לבתך המתבגרת. את יכולה ואף רצוי שתעשי איתה כיף גם בלי שום סיבה מיוחדת.

יום כיף שכזה מקרב לבבות, יוצר חוויות טובות ותורם המון למערכת היחסים בין אמא לבת, שלעיתים עשויה להיות טעונה ומורכבת. ההורמונים, את יודעת… אז הנה כמה רעיונות לכיוף עם הבת.

מיסטיקה כאן

רעיון ראשון לחוות יום כיף עם הבת יכול להתקשר עם התחום המיסטיקני שרוב הבנות מאוד מאוד אוהבות…קלפי טארוט, קוראת בקפה, מפה אסטרולוגית, קוראת בכף היד, בקיצור, כל חוויות המיסטיקה והאסטרולוגיה שעשויות לספק כר נרחב להרפתקאות וסיפורים, תורת הנסתר, גילוי פרטים אינטימיים וודאי גם הרבה צחוקים ועניין.

יש לבת חלום בלתי מוזר? הנה הזמן להתייעץ ולשאול יועצת בקלפים. כדאי רק לא לבוא עם ציפיות גבוהות מדי ולתלות בנאמר חשיבות רבה מדי. הכול במידה. אבל בהחלט מדובר בחוויה מרתקת שתחשב יום כיף עבור שתיכן, ואחת לא שגרתית.

על אותו משקל, תוכלו ללכת למומחים בקריאת כף היד או לסדנת איזון אנרגטי בעזרת אבני קריסטל. אם אתן שתיכן מתחברות לעולם הרוחני-מיסטי אין ספק שזה יהיה יום כיף צרוף שודאי תיקחנה אתכן להמשך חייכן, ביום יום השגרתי והמייגע לעיתים.

יופי כפול

אתן שתיכן בעניין קוסמטיקה, אסתטיקה ויופי? יהיה נהדר אם תעברו שתיכן ביחד טיפול פנים מפנק, טיפול לעור יבש, טיפול יופי, מסיכה קוסמטית, או טיפולי עיניים. כאשר מדובר במתבגרת הרי שתחום זה ודאי רלוונטי לה מאוד. לך זו תהיה חוויה של קרבה וניצול זמן אפקטיבי לשפץ את ההופעה…ובכלל, טיפולי יופי וטיפוח מעניקים אנרגיות חיוביות וצידה טובה להמשך הדרך. השבוע וחיי השגרה שבודאי לא מפנקים כמו השעתיים-שלוש שתבלו במכון היופי או אצל הקוסמטיקאית. למה לא? יום כיף מלא.

סטיילינג אישי

ועוד בעניין יופי והשקעה בחזות היא סדנת סטיילינג אישי. לכו על זה בזוג… התהליך והתוצאה ודאי יהיו בכיף. קיימים שירותי סטיילינג אישי, בדרך כלל מטעם בוגרי בתי ספר לעיצוב אופנה דוגמת שנקר.

יום שלם תסתובב איתכם מומחית ברחבי הקניונים ותתאים לכן מלתחה שתחמיא לגזרה, וגם אביזרים, תכשיטים ותיקים. מומלץ לשלב זאת גם עם יועצת איפור. אז יהיה רק חסר להזמין את אורנה דץ לצפות במהפך שלכן…

היום יתחיל בפגישה, ראיון אישי לתהות על קנקנכן, ואז שדרוג ותכנון מראה חדש בהתאם. תמונות של לפני ואחרי? ודאי! אז גם יצא לכן אלבום תמונות חוויתי מהפך של ממש. לא יום כיף?

טעים בשתיים

אם שתיכן מפיקות הנאה מיצירה במטבח הביתי, מדוע שלא תיקחנה זאת צעד אחד קדימה ותרשמו יחדיו לסדנת בישול? גם למבינות ולמקצועניות יש מה ללמוד. ריחות וטעמים חדשים אף פעם לא יזיקו.

קחו טיול לרחובות בנגקוק או לפסגות ההימליה, לטוסקנה הקסומה או לכפרי הדייגים ביוון, הכול דרך מטעמים חדשים אשר תלמדנה לייצר במהלך סדנת בישול מיוחדת. מדובר בסדנאות המועברות על ידי מיטב השפים, כאלה עם קילומטראז' במסעדות מובחרות. המנה הטעימה ההיא שתמיד רציתן להזמין ממנה מחדש עשויה להיות מונחת על צלחת ביתכן, אחרי שתפצחו את סוד הכנתה…

כמו כן, במהלך סדנא כזאת יש בהחלט סיכוי שתיחשפנה לטריקים של שפים, שיטות בישול עליהן טרם ידעתן, חומרי גלם חדשים ושונים, וכמובן, מתכונים מכל רחבי הגלובוס. אין ספק שחווית העשייה והיצירה המשותפת, בתוספת הידע אשר תיקחנה אתכן ביחד מהסדנא הביתה, תקרב אתכן. והטעמים? זו הקצפת כמובן. ממנה ייהנו כל בני הבית, יחד אתכן כאשר תיישמנה את הידע במטבח הביתי ואולי אף תקבלו יום כיף נוסף על חשבונם כדי לשדרג את התפריט בהמשך.

לסיכום, יום כיף עם הבת המתבגרת שלך יכול להיות חוויה מרתקת עבור שתיכן, ואחת שמקרבת לבבות. במיוחד כאשר לעיתים עלולים לצוץ בחיי היום-יום מתחים ביניכן, על רקע גיל ההתבגרות, הרי שההנאה והחוויות המשותפות שתצבורנה ביחד ביום כזה יטעינו לכן מצברים להמשך הדרך.
ושיהיה בכיף!

תפריט נגישות

נהנים בקייקי כפר בלום