תפריט ניווט
04-6395610

קמפינג עם המשמרת הצעירה

קמפינג וילדים הוא שילוב מסוכן למדי. נכון, קמפינג בחברת הצאצאים מהווה גיבוש משפחתי מושלם, חיבור לאדמת הקודש וכו' וכו', אך די בפספוס קטן מצדכם כדי שהפספוסים יחרבו לכם את השמחה ויביאו לכם את הג'נאנה ואת החשק לקפל הכול ולחזור אל הכורסה הביתית.

אמא! את נוחרת יותר חזק מאבא!!!

דבקות משפחתית היא מרשימה מאוד, אך לא כשאתם נדחסים כתף אל כתף מיוזעת וידיים קטנות ודביקות נשלחות מתחת לישבניכם כדי לאתר פלאפונים אבודים… לכן רצוי מאוד לאתר אוהל קמפינג גדול דיו ואם הילדים מעל לגיל חמש, לארגן להם אוהל מיוחד כדי למנוע ביקורות נבזיות על הווליום של הנחירות שלכם.

אם בחרתם אתר קמפינג בסמוך לעצים, כדאי לבנות סככה מסדינים ישנים כדי לקבל אזור מוצל. חשבו על השקעה בערסל. זה מועיל לשקט הנפשי. שמשיה תועיל מאוד בשעות החום.
ליד האוהל הכינו מחצלת או מגבת לניגוב כפות הרגלים של הקטנים כדי לא להרגיש כמו נייר זכוכית מס' 2.

קמפינג הוא חוויה שונה משגרת החיים של הילדים, והם ממש ממש לא חייבים לישון בסט פרחוני של "כיתן" .הם יתלהבו משינה בתוך שקי שינה.

הוספת מים לרוני?

הכינו לקטנים אוכל שהם אוהבים: תפוחי אדמה ומרשמלו לצלייה במדורה, קלחי תירס או גרגרי תירס בקופסאות, שימורי אפונה, חלב עמיד, שוקו עמיד, קורנפלקס, ממתקים, במבה, ביסלי וכאלה. אם אתם מביאים צידנית המתחברת לרשת החשמל או למנוע הרכב תוכלו להביא תבשילים מהבית כמו קציצות ושניצלים. את המאכלים המועדים יותר לקלקול אכלו קודם. אם הבאתם בשר למנגל, אל תשכחו תבלינים בקופסאות קטנות.

התייחסו אל הילדים כמו אל רדיאטור דולף. מלאו אותם מים בכול הזדמנות.
אין קמפינג בלי חתכים או עקיצות בקרב הטף וזעקות האומללים משביתות שמחות.
אז חובה להביא חומר הגנה נגד יתושים, קרם הגנה נגד קרינת השמש, נייר טואלט, מגבונים לחים, אקמולי, פלסטרים, פולידין, קרם פניסטיל להרגעת אלרגיות ועקיצות.
הביאו לילדים משחקים ששיחקתם בהם בילדותכם כמו קלפי רביעיות, שבץ נא, מונופול, כדור, מטקות. גם אתם תיהנו. אפשר לצרף דפי צביעה, חומרי יצירה ובריכה מתנפחת לקטנטנים.

לא לשכוח למרוח

תינוק אינו סיבה לביטולי קמפינג. כל מה שעליכם לעשות הוא לאתר אתר שיש בו חיבור לחשמל ומקלחות עם מים חמים,ולבחור יום שהטמפרטורות בו נוחות ונעימות.
המצאה גאונית לאפסון תינוקות בשטח הוא לול קמפינג. זהו לול רשת קל ומתקפל המופיע בדגמים שונים, העדיפו את זה בעל הגלגלים ותאי האחסון לשמונצעס של העולל.
קמפינג לא נועד לישיבה בצל האוהל בלבד, לכן יש להצטייד במנשא אורטופדי בטיחותי ונוח, רצוי בעל תאי אחסון לחיתולים, מגבונים ובקבוק. תינוק בתנאי קמפינג חייב להיות מרוח בשמש בקרם הגנה ולחבוש כובע בעל מצחייה גדולה.
לרחצת התינוק כדאי להביא אמבטיה מתקפלת. אם אין – תאלצו להיסחב עם אמבטיה פלסטית קשיחה.
לתינוק הניזון מבקבוקים יש להביא מהבית בצידנית או בתיקים תרמיים בקבוקי חלב שעברו חיטוי טוב בבית.
כדאי להביא אקמולי ומשחה נגד פריחות ועקיצות.
כדי לספק עניין לקטנצ'יק מומלץ לארגן שמיכת פעילות. היא תפורה מבדים בעלי טקסטורות שונות כדי לגרות את חושיו של התינוק. כדאי להקפיד שחלקה האחורי של השמיכה יהיה מצופה בבד אטום לרטיבות. אל השמיכה חברו כמה צעצועים.
גם באזור קמפינג נסו לא לוותר על עגלה, אליה תצרפו שמיכה ותיק עגלה מצייד.
בילוי נעים!!!

תפריט נגישות

נהנים בקייקי כפר בלום