תפריט ניווט
04-6395610

יום כיף עם ילדים בתל אביב – חלק ב'

אוקי, עוד יום אחד מהחופש הגדול עבר בנעימים בקניון הממוזג. אם אתם ממש לא יכולים בלי מזגן, תוכלו להעביר במשך בחופש עוד שתים או אפילו שלושה ימי כיף כאלו אבל בסוף, זה ימאס לילדים – ואז אתם בבעיה. אין דבר מביך יותר מאשר לבלות עם ילדים זועמים ועצבניים יום כיף בקניון. הם יצעקו, יבכו, יתרוצצו בלי הפסקה ויעשו לכם בושות כאלו שהגדרת היום כ"יום כיף" תראה צינית במיוחד.

אז אחרי שמיצינו את אופציית הקניון (וכן, זה כולל גם את דיזנגוף סנטר, קניון רמת אביב וכו…) הנה עוד כמה אופציות קיציות במיוחד. קחו נשימה עמוקה – יוצאים מהמזגן:

חוף הים

אין כמו החופים של תל אביב – לא משנה אם בחרתם להגיע לחוף מציצים בצפון, לחוף גאולה בדרום או לכל אחד מהחופים שבאמצע, השילוב של השמש הקופחת, הים הכחול, הבריזה (אם יש לכם מזל…) חולות הזהב ומוכרי הארטיקים הקולניים מבטיח לכם יום כיף מהנה. כל מה שצריך לעשות על מנת ליהנות מיום כיף בים באמת זה לאסוף כמה מגבות ישנות, להביא קרם הגנה, לחתוך אבטיח לקוביות קטנות ולשים בקופסת פלסטיק, לא לשכוח לקחת כובעים לילדים וכמה שקלים לארטיקים – והרי לכם יום כיף מהנה בהוצאה מינימאלית. יום כיף בים הוא בעל יתרון חשוב – אחרי הבילוי בים הילדים יחזרו הביתה כל- כך מותשים, ואתם תוכלו ליהנות מכמה שעות של שקט ושלווה.

מתחם גני יהושע – מרכז הירידים

מתחם גני יהושע בצפון העיר אוצר בין שביליו והמדשאות המטופחות שבו אין ספור אטרקציות מהנות לילדים. החיסרון הגדול של בילוי יום כיף במתקני הפארק, הוא כמובן כלכלי שכן הפעילויות שבו אינן זולות כלל וכלל אך יחד עם זאת, משפחה עם שתים או שלושה ילדים תוכל בדרך כלל להרשות לעצמה את התענוג פעם אחת בקיץ.

בין הפעילויות במתחם תוכלו למצוא את הלונה פארק על שלל מתקניו המהנים והמפחידים, את הצאפרי – פארק הציפורים הגדול ביותר במזרח התיכון, את ה"ג'ונגה ג'ונגה" העתק מושלם של כפר אפריקאי ועוד מספר גדול של אטרקציות מיוחדות. כאשר אתם מתכננים את היום חשוב מאוד לקחת בחשבון את העלויות הגבוהות של הכניסה למתקנים, את עלויות החניה ואת המחירים הגבוהים של הארוחות במזנונים ובמסעדות שבפארק. לא זול, בהחלט. יום כיף? אמיתי…

המימדיון

פארק המים המימדיון מציע את אחת מהאופציות הטובות ביותר ליום כיף באזור תל אביב. השילוב המנצח של שמש ומים בשיא הקיץ מביא את הכיף לרמות חדשות שכיום קשה מאוד למצוא באזור המרכז. מה עוד אפשר לבקש? מדשאות ענקיות? קיבלתם. מגלשות מים מכל הסוגים והמינים? יש ויש. בריכות שחיה גדולות? תמצאו במקום. נכון, אמנם גם במקרה זה התענוג אינו זול – אבל פעם אחת במשך הקיץ אפשר לפרגן לעצמכם יום כיף שכזה…

תפריט נגישות

נהנים בקייקי כפר בלום