תפריט ניווט
04-6395610

יום כיף לגיבוש בעבודה

חשבתם שבילוי על קיאקים בצפון מתאים רק למשפחות או ליום כיף של חברה קטנה תופתעו בוודאי לגלות שניתן להביא ארגון שלם לאתר כזה ולארגן יום כיף מושלם. כיום ערוכים אתרים בצפון כמו אתר קיאקי כפר בלום לקבל חברות בסדר גודל בינוני עד גדול עם כל הפינוק והכיף.

יום כיף באתר קיאקים

מתברר שלא מעט חברות גדולות בוחרות אטרקציות מוכרות בצפון כיעד לבילוי יום הכיף שלהן.אתרים פוטנציאלים כאלה כוללים בד"כ: טרקטורונים,קיאקים,גיפים,אתרי קטיף ואתרי מים כמו פארקי מים נחשבים כמקום אידיאלי להעביר בו יום כיף כשלכולם מטרה דומה – לתת צ'ופרים לעובדים מצטיינים ומתמידים בין החברות הגדולות להעביר זמן נחמד של גיבוש וחוויה לעובדים ולמשפחותיהם.

יום כיף עם אקשן מגוון

ישנן מעט חברות שמטרתן לשלב בקרב העובדים שלהם יום כיף חוויתי עם הרבה פעילות מגבשת צוות. בילוי באתר קיאקים עונה על צרכים אלו. קיאקי כפר בלום למשל מאפשרים לשלב מגוון פעילויות ספורט,רכיבה על אופניים,רחצה בירדן,פרק אתגרי ,ארוחת צהריים וכמובן ניתן לשלב סדנאות מוזמנות במתחם וכן הרצאה מטעם החברה.

אין כמו תחרויות על קיאקים- המסלול אינו מסוכן ומתאים גם לפחדנים שבחבורה, הלוקיישן- פסטורלי , העובדים יכולים לשוט להנאתם וליהנות מציוץ הציפורים ומפכפוך המים כמו גם מהאפשרות להוסיף עשרות תמונות לאלבום תמונות החברה מתחרויות קיאקים ,השפרצות,נפילות למים של המנהל ,צווחות פחד וסצנות משעשעות שילכו ישר ממצלמות העובדים אל פיתוח תמונות ומשם ללוח לאלבום תמונות או ללוח המודעות של החברה שיזכיר לכולם איזה יום כיף מדהים היה להם.

אך גם למי שאינו חפץ להפוך את הקיאקים לפעילות המרכזית שלו,מחכה בקיאקי כפר בלום מגוון הפעילויות לא מבוטל- ניתן לרכב על אופניים בטבע, ליהנות משכשוך בירדן הקריר והרוגע וכמובן ליהנות מפארק אתגרים מלא אקשן. גודלו של המתחם ומגוון פעילויותיו מאפשרים מרחב תמרון בין מתקנים רבים ללא עומס,וכמובן אפשרות לאכלס חברות גדולות מבלי לגרוע מההנאה של כל פרט ופרט.

פארק טופרופ

כשחושבים על יום כיף בכפר בלום חושבים בד"כ על קיאקים וזה טבעי שכן קיאקים זאת הפעילות הראשונה שהמקום מתמחה בה אך מי שמחזיק פליירים של כפר בלום יכול לראות שהמקום מציע הרבה יותר מזה. למי שמעוניין בגיבוש יום כיף של חברה וכמובן למשפחות עם ילדים מחכים כאן שפע של פעילויות ספורטיביות לגיבוש וליום כיף אמיתי.

במתחם כפר בלום שוכן לו פארק אתגרי של חבלים הנקרא טופרופ. פארק טופרופ הוא סוג של גן עדן לכל הטארזנים שבחבורה- סולמות, חבלים, הליכה מעל העצים, אומגה, קיר טיפוס ברמות שונות הן רק חלק מהאתגרים הכל מאובטח ובטוח ונראה הרבה יותר טוב במציאות מאשר בפליירים שברשותכם. אחרים ימצאו עניין בקליעה למטרה בחץ וקשת ושישבו שם זמן רב עד שישפרו ביצועים. לחובבי המים יש אומגה גבוהה ושווה עד הירדן וכמובן איך אפשר בלי נסיעה על מכוניות מוטוריות.

מוזמנים להגיע ליום כיף שכולו חוויה!

תפריט נגישות

נהנים בקייקי כפר בלום