תפריט ניווט
04-6395610

טיפים לחופשה באתר קמפינג אירופאי מוצלח

קמפינג יכול להיות נוסחא מוצלחת לחופשה מהנה. הקמפינג יכול להיות על טהרת תנאי לוקסוס עם טלוויזיה וכיסויי מיטה קטיפתיים בקרוון מהודר או בתנאים פשוטים הרבה יותר. הסוד הוא לדעת ליהנות מהביחד הצפוף הזה. כן, וגם לתכנן מראש כמה שיותר, כי זה עשוי לחסוך הרבה זמן ולפנות זמן לראות את כל מטעמי אירופה.

חופשה עם הרבה כוכבים

אם אינכם חובבי חופשה למפונקים בבית מלון, אלא חיפשתם חופשה ניידת, דינאמית ושובבה מעט יותר מבטן גב, כדאי שתשקלו ברצינות חופשה באירופה באתרי קמפינג.

יתרונות חופשת הקמפינג:

  • מדובר בחופשה עצמאית בתנאים הדומים לתנאי בית. המיתוס של תנאי שדה קשים בכל הנוגע לחופשת קמפינג ממש אינם מדויקים. חופשת קמפינג יכולה בהחלט להציג תנאים מפנקים כמו טלוויזיה ומיטות נוחות בקרוון המשפחתי.
  • מגוון. יש יכולת לבחור אתרי קמפינג לפי רמת שירות (כוכבים) ובהתאם לתקציב הרצוי. אתר עם כוכב אחד נותן שירותים בסיסיים ואלה עם ארבעה-חמישה כוכבים יעלו בהתאם ויספקו תנאים משודרגים בדמות בריכה, מועדון, מכונות כביסה, מתקני שעשועים וכד'.
  • אפשר ללון עם אוהל, קרוון נגרר או אוטו קרוואן שכור ואפשר לשכור באתרי קמפינג את
    האוהל או הקרוון. אם הגעתם ללינה כבר עם קרוון או אוהל משלכם לקמפינג תשלמו סכום צנוע של כ- 20 דולר עבור השימוש במקום. הרבה יותר זול ממלון זה בטוח.

טיפ: כדאי למצות את הקמפינג. מה הכוונה? מומלץ להשתמש בשירותי הקמפינג לאורך זמן בכדי לזכות ביחס שונה ומועדף לעומת אורחים ללילה בלבד. לאחר שבוע של הנאה מהקמפינג, תוכלו להמשיך ליעד הטיול שלכם. לפיכך, כדאי לתכנן מראש ללון במיקום מתאים ומרכזי. כך תשלבו בילוי באתר קמפינג וניצול זמן יעיל לצורך הגעה ליעד הבא.

לבחור קמפינג מוצלח

כדי למצוא את האתר שעליו חלמתם כדאי להתמקד באזור המיועד ולהתחיל בחיפוש. פריסת אתרי הקמפינג באירופה גדולה, והמגוון גדול: לאורך נהרות, חופי ים או באתרי טיולים מבוקשים. בכל מפה שתקנו באירופה תוכלו למצוא ציון של אתרי קמפינג. ומה אם האתר שבחרתם כבר מלא? לא נורא. ממשיכים לבא והקרוב, לא חסרים מקומות וזה כל היופי. ספונטניות משלבת תכנון.

חברותא בקמפינג

אם אתם שואפי חברה הרי שבילוי באתר קמפינג הוא המקום בשבילכם. תנאי המקום מספקים מגוון הזדמנויות לפתח שיחה עם השכן הנורווגי השכן שלכם בקמפינג. תמיד אפשר גם לבקש גפרורים או פותחן, לשאול איפה הבריכה או להציע משחק קלפים. דווקא תנאי השדה הבלתי מכופתרים מזמנים חוויות מרתקות ומעניינות.

ומה יש לעשות בקמפינג? אין מה למהר, זה בטוח. הבישול והארוחות הן חלק מרכזי, וכך לומדים להכיר גם חברים חדשים. הכביסה הדורשת שימוש בשירותי המכבסה במקום מזמנת הזדמנות נוספת למפגשים חברתיים עם יתר חברי הקמפינג. החיים השלווים.

חסרונות

שלא כמו במלון, חופשת קמפינג מצריכה שירות עצמי: ניקיון, שטיפת כלים, קיפול כביסה, סידור הקרוון והתארגנות מצד כל בני המשפחה. אם אתם מסתדרים ביחד ואינטימיות משפחתית דביקה מחממת את ליבכם, אשריכם. אך אם אתם מרבים לריב בשעת קרבה אינטימית לאורך זמן, ייתכן שחופשת קמפינג אינה בשבילכם. חופשת כזו בהחלט דורשת תכנון מוקדם, התארגנות ולוגיסטיקה יעילה. אם אינכם נוהגים או נהיגה וקריאת מפות לצורך התמצאות בארץ המתויירת מלחיצה אתכם, הרי שחופשת כזו אינה מתאימה לכם.

כל חופשה עם הסגנון שלה. מה שבטוח הוא כי חופשת קמפינג תזמן למשפחה זיכרונות נעימים ומיוחדים ומפגש מרתק עם אנשים מכל העולם בנסיבות מקרבות.

תפריט נגישות

נהנים בקייקי כפר בלום