תפריט ניווט
04-6395610

קמפינג בכפר בלום

בחודש ספטמבר ,יצאנו לקמפינג באתר כפר בלום. קמפינג הפך עבורנו לסוג נופש מאוד רצוי- העלות נמוכה יחסית (קמפינג עולה בד"כ כ 100-70 ש"ח לאדם) כלומר יוצאים לחופשה שלא מכבידה על התקציב ומאפשרת טיול נינוח בשישי שבת.

ומה עוד עושה קמפינג לכל כך רצוי עבורנו ? – התשובה לכך היא השהות בטבע. אנחנו אוהבים את הירוק ואת ההתעוררות באוהל קמפינג ואת אחה"צ הרוגע עם עיתון ואש המנגל, ואת האוכל שאנחנו בד"כ מכינים בקמפינג. אנחנו אוהבים לשהות כולנו ביחד במקום בו אין הרבה לאן לברוח במיוחד לא לטלביזיה ומחשב, אנחנו אוהבים לשחק משחקי קופסא משפחתיים על מחצלת מחוץ לאוהל ובמיוחד במיוחד כף לנו בקמפינג כאשר מצטרפת אלינו משפחת חברים נוספת או כמה משפחות. קמפינג הוא כיף עבורנו בכל מצב. כמשפחה מצומצמת אנו מפיקים מהשהות את המיטב אך כשהולכים לקמפינג גדול בחברותה, אזי כיף לנו שבעתיים.

בכפר בלום אנו אוהבים לשלב קמפינג עם בילוי של יום כיף במתקני האתר מבלי לטרוח לארגן יום טיול בצפון .לפחות יום שלם אנו מבלים מבלי להזיז את האוטו (עבורנו קמפינג שווה מנוחה) וגם יום אחרי אנו מתפתים להישאר (כי כל כך כיף לנו ) ,פשוט יוצאים לטיול רגלי קצר לאורך הירדן ועושים פיקניק על שפת הירדן הכולל שכשוך מרענן במים.

אז הגענו לכפר בלום , תפסנו לנו שטח להקים בו אוהל באזור הדשא הרחב ידיים ואז הולכנו ליום שופע פעילויות – קיאקים , פארק אתגרי רופטופ. זה היה ללא ספק יום שכולו אקשן.

איזור הקמפינג נמצא לא הרחק מכל האטרקציות ולמי שילדיו גדולים מספיק ,יכול אחרי כמה שעות של בילוי בצוותא לתת להם להמשיך להסתובב כל היום בחופשיות באתר וליהנות שוב ושוב מהטרקטורונים , מקיר הטיפוס ממתקן החבלים , מחץ וקשת ומכל שלל המתקנים המגניבים במקום . אז כיוון שילדינו היו עם קבוצת ילדים של החברים , נתנו להם לבלות בחופשיות באתר הקמפינג ואנחנו ישבנו ברוגע באיזור האוהל שלנו.

כשאנו באים לקמפינג עם משפחה נוספת אנחנו אוהבים לשבת איתם אחה"צ על תה צמחים ועוגיות ולשוחח ארוכות כאילו אנחנו לא באתר קמפינג אלא בבית קפה בעיר. הכל כל כך רוגע, שום דבר אינו בוער, הילדים נהנים ומתרוצצים בצהלות מאטרקציה לאטרקציה ועושים יום כיף מושלם ולנו נותר לחכות לבוא החשיכה ולארגן את הווי הערב שהוא חוויה בפני עצמה בטיול מסוג זה. בערב הילדים נהנים במיוחד, מדליקים פנסים בשביל הכיף, שקט נעים מסביב, ארוחה בטבע, שיחות אל תוך הלילה והרבה רוגע ממכר. ויש עוד פרט אחד שעושה סוג נופש זה למשהו שהתאהבנו בו כל כך ,קסם שמתחרה בחוויה של לעבור לילה בקמפינג הקסם הזה הוא … הבוקר וחוויית ההתעוררות באתר קמפינג. זה משהו שאי אפשר לתאר כל כך במילים אך זאת חוויה שקשה לשכוח וקל להתאהב בה.

לפרטים אודות קמפינג במתחם הבלום וילג' לחצו כאן

תפריט נגישות

נהנים בקייקי כפר בלום