תפריט ניווט
04-6395610

יום כיף בלוס אנג'לס

קרוב לוודאי שאם יצא לכם להגיע לעיר המלאכים שבארצות הברית תגיעו לשם ליותר מיום אחד, אבל אם הגעתם לאזור לצורך עסקים והתמזל מזלכם וזכיתם ביום חופשי אפשר להספיק לראות לא מעט אטרקציות גם במהלך יום כיף אחד.

העיר לוס אנג'לס משמשת, הלכה למעשה, כבירת תעשיית החלומות של ארצות הברית ובין שדרותיה המטופחות תוכלו לראות לא מעט נופים מוכרים. אנו ממליצים בחום להקדיש לביקור בעיר שבוע לפחות אבל כאמור, גם יום כיף אחד, יכול להיות יחיד ומיוחד.

הוליווד בולוורד – שדרת הוליווד

אחת השדרות המפורסמות ביותר בארצות הברית ואפילו בעולם כולו. ללא ספק יום כיף בלוס אנג'לס רצוי שיכלול ביקור בשדרת הוליווד. במקום, אשר מפורסם בזכות שדרת הכוכבים שבו, כאשר כל כוכב קולנוע מפורסם זוכה לכוכב משלו במקום תוכלו לראות שלל מופעי רחוב של שחקנים מתחילים שעדין לא הגשימו את חלומם הגדול וזכו לחוזה באחת מהאולפנים הגדולים, תוכלו לשכור רכב חדיש ומשוכלל עם גג נפתח (קבריולט) ולצאת לסיבוב בבתי הכוכבים המפורסמים של העיר או אפילו סתם ליהנות מסיבוב שופינג שווה (ויקר…) במיוחד. אם יתמזל מזלכם, תוכלו לראות מטווח אפס את אחד מכוכבי הקולנוע המפורסמים ביותר בעולם, זוהי הרי הסביבה הטבעית שלהם…

דיסני לנד – יום כיף לילדים ולמבוגרים כאחד

לא צריך להיות ילד כדי להתפעל מפארק השעשועים הקסום הזה. המקום שבבנייתו הושקעו קרוב למיליארד דולרים מכיל אין ספור מתקני שעשועים, דוכני מזון ואטרקציות מיוחדות והכול בעולם התוכן של ענק האנימציה האלמותי וולט דיסני. יצירי דמיונו של האנימטור קורמים עור וגידים והכניסה לשערי המקום משולה לכניסה לעולם של חלומות. אם יש לכם רק יום כיף אחד בלוס אנג'לס, שווה להקדיש למקום אף את כל היום כולו.

יוניברסל סטודיו

אם תהיתם פעם כיצד נוצרים הסרטים עתירי האפקטים שאנו רואים בקולנוע תוכלו לקבל את כל התשובות ביוניברסל סטודיו – פארק ענק ומושקע המוקדש כל כולו לתעשיית הקולנוע. בין מתקני השעשועים תוכלו לבקר באולפנים שבהם הוסרטו שוברי קופות כמו פארק היורה, הענק הירוק, קינג קונג ומלתעות .

יום כיף במאליבו ביץ' – חגיגה לעיניים

שבחלקה המזרחי של העיר הוא אחד החופים הידועים ביותר בעולם ובעונת הקיץ תוכלו לראות אין ספור דוגמניות צמרת, דוגמניות בשאיפה, וסתם בחורות יפיפיות משתזפות על חופיו. סמוך לחוף נמצאת אחת השכונות היוקרתיות ביותר בעולם וכל אחד מהבתים שבה עולה מליוני דולרים. סיבוב בשכונה יראה לכם מה כסף יכול לקנות.

שופינג ברודיאו דרייב

אם מותגים מופצצים עושים לכם את זה, אתם לובשים רק בגדי מעצבים וחשבון הבנק שלכם מאפשר לכם לגהץ סכום של ארבע ספרות בדולרים על חולצה, מכנס או שמלה,הרודיאו דרייב שבצפון הוליווד הוא המקום המושלם בשבילכם. לא מעט סרטים צולמו בשדרה היוקרתית וזה בהחלט המקום הנכון למלא בו את המזוודות.

כפי שאתם רואים הרבה אפשרויות וזה רק על קצה המזלג לכן אם האילוץ מחייב יום כיף אחד בעיר סביר שיישאר לכם טעם טוב לבקר שוב בעיר המלאכים ולהשלים פערים.

תפריט נגישות

נהנים בקייקי כפר בלום