תפריט ניווט
04-6395610

קייקים, סוסים, טרקטורונים וצימרים

אזור הצפון הולך וממצב את עצמו כיעד תיירות הפנים המוביל בישראל.

יעד תיירותי אשר משלב מגוון פעילויות כגון שיט קייקים, רכיבה על סוסים, טרקטורונים, אומגה ועוד..בשנים האחרונות נפתחו מאות, אם לא אלפי, חדרי אירוח יוקרתיים בישובים השונים וענף הצימרים בצפון נעשה לאחד מהענפים המובילים את כלכלת הגליל.תרומתו הגדולה של ענף הצימרים לאזור אינה מסתכמת ברווחים הישירים שמפיקים התיירנים מהאירוח אלא נמדדת גם ברווחים העקיפים שמצליחים להשיג נותני השירותים באזור.

מסעדות גורמה יוקרתיות שנפתחו תחת כל עץ רענן בין הרי הגליל המוריקים מדווחות על רווחים נאים למדיי כתוצאה מתיירות הצימרים.מפעילי האטרקציות מתפרנסים בכבוד בזכות במבקרים שלא מפספסים שיט משפחתי במסלולי קייקים , ואפילו החנויות המקומיות מצליחות למכור קצת יותר בזכות ה"תיירים" מתל אביב רבתי…

אז אם כבר הגעתם לצימר בצפון יש לנו כמה רעיונות שיעזרו לכם להעביר חופשה מהנה באמת, כזו שלא תיזכר רק בזכות החדר המפואר אלא בעיקר בזכות האטרקציות והחוויות שעברתם.

אטרקציה רטובה – מסלול קייקים

הייחוד הגדול של מסלולי קייקים הוא שלא ניתן להתנסות בהם בשום מקום אחר בארץ חוץ מאשר בגליל. טרקטורונים וחוות סוסים תוכלו למצוא גם באזור המרכז כך שאם יש לכם זמן מוגבל והחלטתם להתנסות באטרקציה אחת בלבד, מוטב שזה יהיה שיט על קייקים. באזור הגליל העליון תוכלו למצוא כמה וכמה מוקדים להשכרת קייקים, כאשר בכל אחד מהמקומות תקבלו גם מצופי בטיחות ותזכו להסעה מנקודת הסיום של המסלול אל המקום שאליו הגעתם עם הרכב. אם אתם מגיעים לצפון בחודשי האביב אל תשקלו לוותר על ביקור במסלול קייקים. השלגים בחרמון נמסים והזרימה בנחלים חזקה מאוד, צפויה לכם חווית קייקים בלתי נשכחת.

טיולי סוסים או טרקטורונים

אם נשאר לכם זמן אחרי שביקרתם מסלול קייקים תוכלו לנצל אותו לטיול יבשתי על גב סוסה אצילית או מכונה שטח משוכללת. תוואי המסלולים דומה פחות או יותר וכמעט בכל מקום שבו תוכלו למצוא טיולי סוסים תמצאו גם טיולי טרקטורונים. חשוב מאוד לוודא שלבעלים של "האטרקציה" יש את כל האישורים הנדרשים ושאתם מבוטחים בגלל שתאונות מתרחשות מפעם לפעם וחשוב מאוד שתהיו מכוסים.

אם אתם מזדמנים לאזור בתקופת החורף, כאשר המסלולי קייקים לא פעילים בלאו הכי, טיולי הטרקטורונים בבוץ ובשלוליות הם חוויה מדהימה, רק אל תשכחו לקחת איתכם בגדים להחלפה.

תפריט נגישות

נהנים בקייקי כפר בלום