תפריט ניווט
04-6395610

ארגון ימי כיף

יום כיף הוא פעולת גיבוש חברתית מעולה לחברי צוות עובדים בבתי עסק ובמפעלים. ניתן לארגן פעילות על ידי וועדי עובדים במחירים מוזלים, בשלל מקומות ברחבי הארץ המציעים יום כיף מפנק, מרתק או משעשע. האפשרויות המוצעות לוועדי עובדים בבחירת הן רבות, על כן סקרנו עבורכם מספר אפשרויות מעניינות ליום כיף מהנה.

ניתן לסווג את פעילות יום כיף למספר קטגוריות עיקריות: אתגרי, מפנק, וקולינארי. נסקור איפה מה הן האפשרויות העומדות בפניכם בבחירה של יום כיף עבור העובדים, או לכל קבוצת מבוגרים אחרת המעוניינת בפעילות מגבשת ומהנה…

יום כיף אתגרי

פעילות יום כיף אתגרי היא מהמגבשת ביותר מבין האפשרויות בבחירת יום כיף לקבוצת מבוגרים. נתחיל באפשרות של יום כיף באתר פיינט-בול. אתר פיינט-בול הוא למעשה מתקן המדמה לוחמה בשטח בנוי, באמצעות כדורי צבע. ה"לוחמים" מתחמשים בבגדים מיוחדים וברובי צבע, מתחלקים לקבוצות ויוצאים "למלחמה". הפעילות באתרי פיינט-בול היא פעילות מהנה במיוחד, יוצרת אווירה שמחה ומצחיקה, ומתאימה לקהל יעד של מבוגרים ללא מגבלות פיזיות.

עוד פעילות אתגרית נוספת ליום כיף בארץ היא מרוץ יאכטות. במרינה בהרצלייה, באשקלון, בקיסריה ובמקומות נוספים, ניתן לשכור יאכטות או סירות מרוץ קטנות, ולארגן לחברים יום כיף אתגרי הכולל מרוץ יאכטות מהנה בים. אין כמו גלי הים בכדי להפיג מתחים, להרגיע ולהשתחרר, ופעילות תחרותית מוכיחה את עצמה כיעילה במיוחד להפגת מתחים בין חברי הקבוצה, ולשחרור פיזי ונפשי כאחד.

יום כיף מפנק

מדינתנו התברכה באתרי ספא בשפע. וועדי העובדים יוכלו לפנות אלך מתקני הספא והקאנטרי קלאב הפזורים למכביר ברחבי הארץ, ולהשיג בעלויות נמוכת יום כיף הכולל שימוש במתקני הספא, שימוש במתקני הג'קוזי, הסאונה הרטובה והסאונה היבשה, שימוש בחדרי הכושר, עיסויים וטבילה בבריכות מחוממות, יום כיף המתאים לכל ימות השנה.

הפינוק באתרי ספא נחשב מאז ומתמיד לחוויה מרגיעה במיוחד, וזהו יום כיף אשר לא יוכל להיכשל, ומובטח כי ישמר תמיד בזיכרונם של חברי הקבוצה כפעילות מגבשת ומהנה, המשאירה טעם של עוד. ניתן לבדוק את האפשרות לבילוי גם בחמי געש, הכוללת שימוש במתקני הספא, מרחצאות מים חמים טבעיים, וכמובן עיסויים מסוגים שונים, המבטיחים יום כיף מפנק, מרגיע ומשחרר מתחים שרירים ועצמות…

יום כיף קולינארי

אתרי אוכל רבים ברחבי הארץ מזמינים את וועדי העובדים לבצע יום כיף קולינארי לעובדים. החל מביקור ביקבים, בלוויית ארוחות גורמה בטעימות של גבינו ויין, אל ערבי גיבוש קולינאריים על טהרת הבשר, כשהאטרקציה היא בדרך כלל מסביב לבריכה, שם מגיע שף פרטי המבשל, צולה ומכין עבור הנופשים ארוחת ערב מפנקת במיוחד, הכוללת את מיטב מנות הגורמה של המטבח הישראלי, צרפתי, יווני או כל שתבחרו.

ניתן להזמין במחירי נוחים יום כיף קולינארי אשר יפנק את חברי הקבוצה במאכלים ובמטעמים, יינות ובשרים, החל מארוחת בוקר ביקב כאמור, אל ארוחת צהריים על שפת הבריכה על טהרת הבשר, וכלה בבילוי במועדון או באר רווי אלכוהול, חטיפים וקינוחים, ומובטח כי זהו יום כיף אותו חברי הקבוצה לא ימהרו לשכוח, ויחכו לפעם הבאה…

תפריט נגישות

נהנים בקייקי כפר בלום