תפריט ניווט
04-6395610

קמפינג ברחבי הארץ

אין כמו יציאה לחוויית קמפינג ברחבי הארץ בכדי לשבור את השגרה בלי לשבור תוכניות חיסכון… מדינתנו הקטנה שופעת במקומות המאפשרים הקמת אוהלים ללינה בחיק הטבע, מהצפון ועד הדרום, פארקים וגנים לאומיים, בין אם ברצונכם להקים אוהל משלכם, או להתארח במאהלים בדואים או אינדיאניים, בין אם על שפת הים רחוק מהציוויליזציה, או בחניון מדוגם, בו תוכלו להתחבר לחשמל ולהשתמש בשירותים ובמקלחות, תוכלו למצוא הכול, ובמרחק נגיעה.

במאמר זה, נסקור עבורכם מספר מקומות אידיאליים בהם תוכלו לנפוש עם בני משפחתכם במסגרת קמפינג מהנה, את השירותים המוצעים במקום, את אופי הקמפינג המוצע לנופשים, וכמובן, את עלויות השהייה.

קמפינג קייקי כפר בלום – צפון

עבור אלו המעוניינים בשילוב קמפינג עם אטרקציה סוערת ורטובה, קייקי כפר בלום, מציעים את האטרקציה המלהיבה של שיט בקיאקים על מימיו השוצפים של הירדן, ומציעים לטיילים המחפשים מקום אידיאלי להקמת אוהלים לחופשת קמפינג ממושכת או קצרה, שטח להקמת אוהלים.

תמורת דמי כניסה של כארבעים שקלים, תהנו בקייקי כפר בלום משטח קמפינג מרווח הכולל שירותים נקיים ומקלחות ציבוריות, אפשרות חיבור לחשמל, בקיצור, כל מה שצריך בשביל להקים מאהל קמפינג משובח, וכל זאת בקרבת נהר הירדן היפהפה.

קיבוץ כפר בלום – ד.נ. גליל עליון, טלפון: 1-700-506-611

קמפינג בכפר האינדיאני – צפון

מיקומו שובה הלב של הכפר האינדיאני, בשמורת נחל אל על, בדיוק מעל המפל השחור, נותנות לו ייתרון גדול מול אתרי קמפינג אחרים. מלבד זאת, שיטת הקמפינג בכפר האינדיאני, נותנת משמעות חזקה יותר למונח "חיים קלים", היות ואת האוהלים, הקימו כבר בשבילכם (האוהלים מוגנים מגשם ובתוכם מזרנים מוכנים מראש…!).

ניתן ליהנות בכפר האינדיאני גם מקמפינג באוהלים אינדיאניים אוטנטיים המאפשרים חוויית לינה ייחודית לכל המשפחה, "יורטים" שהם סוג של אוהלים אינדיאניים המתאימים במיוחד לזוגות בנופך רומנטי יותר… ולמפונקים שבינינו, ניתן גם להשכיר במקום צימרים מפנקים על כל המשתמע מכך.

הכפר האינדיאני – אבני אית"ן – רמת הגולן, טלפון: 04-6762151

קמפינג באוהלי אירוח בתמנע – דרום

אזור אילות, ושמורת תמנע, הוא אחד האזורים היפים בארץ. מביני עניין מכירים את הניתוק שבמעיין הנסתר של תמנע, והנוף המדברי מרתק ועוצר נשימה. הקמפינג באוהלי אירוח תמנע, מאפשר למטיילים שילוב של אטרקציות מדבריות כמו רכיבה על סוסים, טיולי ג'יפים וטרקטורונים ועוד, עם שטח מוכשר לקמפינג באוהלים.

שטח הקמפינג של אוהלי אירוח בתמנע הוא שטח מגודר ומאובטח, המאפשר לשוהים בו חיבור אל רשת החשמל, ושימוש בשירותים נקיים ובמקלחות ציבוריות מטופחות. מחיר השהייה בשטח הקמפינג נע סביב הארבעים שקלים לאדם. ומומלץ להתקשר לבדוק המחירים בתקופת הקיץ ובחגים.

אוהלי אירוח בתמנע – ד.נ. חבל אילות, טלפון: 08-6316756

קמפינג בחוות כרמי הר הנגב – דרום

מצפה רמון הוא אולי המקום המסתורי ביותר במדינה. החיבור לכוח ולאלמנטים של הטבע, מורגש באזור מצפה רמון יותר מכל מקום אחר בארץ. בחוות כרמי הר הנגב, תוכלו לשלב קמפינג בנוף הפראי ועוצר הנשימה של מצפה רמון, עם אטרקציות מדבריות, ואירוח בדואי מפנק.

ברחבת הקמפינג מוצב מאהל בדואי הבנוי בכדי לקלוט תיירים ומבקרים ללינה, אך ניתנת האפשרות להקים בשטח הקמפינג אוהלים משלכם. מקימי האוהלים יוכלו להתחבר לרשת החשמל, וכמובן להשתמש בשירותים ובמקלחות הציבוריות של המתחם.

מחירי השהייה נעים בין ארבעים שקלים לילד ולשמונים שקלים למבוגר, ובכל מקרה מומלץ להתקשר לפני ההגעה ולבדוק המחירים בהתאם לעונה.

חוות כרמי הר הנגב – ת.ד. 837 מצפה רמון, 050-8725233

תפריט נגישות

נהנים בקייקי כפר בלום