תפריט ניווט
04-6395610

ציוד לחוויות קמפינג מושלמת

יש משהו ביציאה לחוויית קמפינג עם המשפחה, שלא ניתן להשיג גם במלונות הפאר הכי היוקרתיים. ריח הדשא או אוויר המדבר בשעות הבוקר המוקדמות, הזריחות והשקיעות הקסומות, הדילוג אל הים ומחוצה לו אל החול, בלי דאגות, אל שעות קסומות של שקט נפשי מול מרתון היום יום וחיי השגרה.

עם זאת, אם לא נצא לחופשת קמפינג מצוידים כמו שצריך, לא נהנה ממנו כמו שצריך. ולכן, מומלץ להצטייד כהלכה באמצעים אשר יקלו את השהייה בשטח, ויבטיחו לנו חוויית קמפינג מפנקת מהנה ומספקת.

אוהלים

שוק האוהלים השתנה מאוד מאז ימות הפלמ"ח… מגוון האוהלים המוצעים למכירה על ידי רשתות השיווק לציוד קמפינג הוא אדיר, החל מאוהלים קטנים לזוגות, ועד לאוהלים משפחתיים, בצבעים שונים בשיטות פתיחה שונות, נדמה שהאפשרויות לא נגמרות… על פני כל האוהלים המוצעים, אנו ממליצים על אוהלים הנפתחים "בין רגע", אשר יחסכו מכם את זמן ההקמה וחיפוש חלקי האוהל, והנוחים לנשיאה.

שקי שינה

ניתן לומר כי זמנם של שקי השינה באוהלי קמפינג די עבר מהעולם… רשתות השיווק לציוד קמפינג מציעות לקהל אוהבי הטבע מזרני אוויר מתנפחים, אשר השינה עליהם לא הרבה פחות נוחה מהמזרונים האורטופדיים בבתי המלון. אל מזרונים המוצעים למכירה מצורפת לרוב משאבה המופעלת על ידי דיווש בכף הרגל, או מדחס אוויר קטן, המתחבר למצת הרכב.

מנגלים

איזה קמפינג הוא קמפינג, אם הוא לא מתחיל ונגמר בברביקיו? החוויה הישראלית של צליית בשר לארוחת המשפחה באוויר הפתוח, על חוף הים או בטיול מדברי היא מהאהובות על חובבי הקמפינג. שוק המנגלים לקמפינג ובכלל הוא גדול, ותלוי מאוד בהתייחסות האישית של כל אחד ואחד לאירוע. החל ממנגלים הפועלים על גז, עם מספר להבים כזה או אחר, מעשנות בשר ועוד, האפשרויות הן רבות.

עם זאת, אנו ממליצים להסתפק במנגל פחמים צנוע, אשר יהפוך את הקרבה לטבע לאמיתית יותר…

גנראטור

הגנראטור בקמפינג, הוא "מה שמבדיל בין הנערים לגברים"… הגנראטור פותח בפני חובבי המחנאות עולם שלם של אפשרויות. כירה חשמלית, תנור טוסטר אובן, מערכת סטריאו, טלוויזיה, מחשב נייד, ובעצם, הופכת את האוהל הפשוט שלנו למערכת מולטימדיה ניידת ומשוכללת…

תפיסתית, להביא גנראטור לחופשת קמפינג משנה את הגישה לגבי הקמפינג, האם המטרה היא להתחבר אל הטבע, או לחבר את הטבע אלינו… על פי רוב, הבאת גנראטור למקובלת עבור אלו השוהים על חוף הים לחופשת קמפינג ממושכת האורכת מספר ימים.

ציוד נלווה

הציוד הנלווה לארבעת הקטגוריות אותם הזכרנו הוא רב, ויכול להיות רב תועלת בעת הצורך. לפניכם רשימת ציוד אשר מומלץ להביא אתכם בצאתכם לחוות קמפינג ארוך :

  • גזיה
  • סט כלי עבודה
  • מנורת מוסך (המתחברת למצת הרכב)
  • ערסל
  • ספריי דוחה יתושים
  • מילוי גז למצית, מצית וגפרורים
  • פנס
  • פלאייר ואולר (רצוי אולר לדרמן…)
  • מנעולים
לפרטים אודות קמפינג במתחם הבלום וילג' לחצו כאן

תפריט נגישות

נהנים בקייקי כפר בלום