תפריט ניווט
04-6395610

קמפינג באיגלו – מסיבת בנות אחרת

יחד גדלתן בשנים ובמספר של הג'ינס, יחד התחתנתן, ילדתן,התגרשתן, התרגשתן, אך מתחת לכול השכבות האלה חיה ובועטת חבורת הבנות מהצופים, זו שמקבלת בנחירת זלזול את ההצהרה הפולנית "די! בגילי אל תזכירו לי" .

מוסכם על כולן כי אין כמו מפגש יומולדת כדי להעלים קמטי מרירות בצ'יז למזכרת מול המצלמה. אז בזה של ענת פתחתן שולחן במסעדה פלצנית, בזה של מיכל עשיתן "על האש" בווילה שלה, אל שמחתה של רוני נדחקתן עם הבעלים והצאצאים בצימרים בצפון והיה זוועה.

אחר כך גיליתן ב"לאשה" תלושי הנחה לספא , אבל כשהגעתן לשם גיליתן שתאריך הלידה של אריאלה הוא לא מה זה מקורי ועשרות פרחות חוגגות הציפו את הסיליקון שלהן בבריכה ועוררו קנאה בנעוריהן המתפרצים. גם אתן תוכלו לערוך מסע קטן בזמן לימי עלומיכן אם את היומולדת הבא עליכן לטובה תחגגו בקמפינג.

אל תשקו את האקליפטוסים

אפילו אם אתן נסיכות פולניות למודות צימרים,יהיה מרענן לחזור לימי הבצפר ותנועת הנוער,אבל בגרסה למפונקות. תמחקו מהדיסק שלכן אוהל מצ'וקמק מורכב משמיכות ופיפי לילי מאחורי האקליפטוס. תרבות חופשות קמפינג הביאה לארצנו מגוון אדיר של אפשרויות, מחופשת קמפינג עממית עד קמפינג בתנאי וילה.

שרותי קמפינג עממיים נמצאים לרוב בחניונים מוסדרים הסמוכים לכנרת או לירדן, ומספקים מזנון,קפיטריה, מקלחות,שירותים, חיבור לחשמל והשכרת תאי קירור. קמפינג יוקרתי נמצא במתחמים מגודרים, יש שמירה לרכב, מדשאות, מזנון, לפעמים יש גם בריכת שחיה ובחלקם אוהלים קבועים שלעיתים הם גם מחוממים.

עיון באינטרנט יעזור לכן להתמצא במבחר העצום של אתרי קמפינג מתאימים לתקציבכן ולעונת השנה – ושילידות החורף לא ינסו להתחמק מחופשת קמפינג חורפית: בחוות האנטילופות שבערבה,למשל, ניתן ללון בסככות אפריקאיות סגורות ומחוממות ולהתחמם במקלחות חמות ובריכות גופרית.

ברמת הגולן תוכלו לערוך קמפינג בשמורת הטבע יהודיה. בגליל – פארק קיבוץ דפנה,חורשת טל (ליד האגם), חניון המעין ליד קיבוץ מעין ברוך (צמוד לשמורת הטבע נחל שניר). הנחות לאתרי הקיאקים תוכלו לקבל בחניוני דג על הדן ליד החצבני ליד צומת בית הילל וחניון קיאקי כפר בלום.

סביב הכנרת קיימים חניוני קמפינג בחופי גופרה, חלוקים, דוגית, חוקוק וכפר נחום.

אזורי קמפינג פרושים גם בחוות המונפורט בגליל המערבי, בגן הלאומי אכזיב,בפארק גני חוגה בעמק בית שאן ובחופי דור והבונים.

קמפינג דרומי יש בין השאר בגנים הלאומיים אשכול באשקלון, מצדה, ביאנקיני על חוף ים המלח, מצפה רמון, יטבתה ואילת.

איזו עיר מתחילה באות ו'?

הודיעו ליחזקאל שלכן שהפעם החגיגה היא רק שלכן – בלי חברים, ילדים, כלבים ובני זוג-ושיתחילו להכין געגועים לפחות ליום וחצי. אם אתן לא מגיעות למאהל מובנה- עליכן להצטייד באוהלי איגלו מתקפלים הנמכרים במחירים מצחיקים, שקי שינה או מזרנים מתנפחים, שמיכות,גזיה וצידניות.

תשכחו מהלפטופ והליפסטיק.
לבשו את הג'ינס שעולה עליכן וחולצת טריקו פשוטה. קחו גם חולצה בעלת שרוול ארוך והעבירו מסר להצטייד בכובעים משונים בשביל מצב הרוח, משחקים כמו מונופול ושבץ נא, קלפי רביעיות, רדיו דיסק או דיסקמן עם תקליטי שירי יומולדת ומתנות לכלת השמחה. למפגש קמפינג אין צורך להביא את קולקציית הסרומים והפילינגים. יום אחד בחיק הטבע יוסיף ורדרדות ללחייכן. מה שכן יכנס לתיק הרחצה הוא קרם הגנה בעל מקדם גבוה, משחה להרגעת גרויי עור ומשחה או ספריי דוחי יתושים.

בצידנית מלאו המון ירקות לסלט (אל תשכחו סכינים וקרש חיתוך),מעדנים שבטח תרצו להשוויץ בהם, וכמובן את עוגת היומולדת ובקבוק יין.

ואם לא תגררו לריב שטותי אחרי משחק "אמת או חובה" או "ארץ עיר"- ערכו התייעצות היכן יתקיים מפגש של קמפינג הבא שלכן.

תפריט נגישות

נהנים בקייקי כפר בלום