תפריט ניווט
04-6395610

קמפינג משפחתי

הילדים משועממים, בונים להם אוהל בחדר השינה שלהם?

זה הזמן לצאת איתם החוצה לחופשה מסוג אחר – לחופשת קמפינג!

כידוע, ילדים לא צריכים הרבה כדי ליהנות. תנו להם חוויה אמיתית של טבע ומשפחתיות, כמו קמפינג בחיק הטבע בשילוב של שייט בקיאקים וספורט אתגרי.

האוהל זה רק תירוץ

אוהל הוא רעיון מצוין לבילוי משפחתי משותף כמו קמפינג, אבל בדרך ניתן לשלב אטרקציות נפלאות בטבע של ארצנו הקטנטנה. יש לנו ארץ נהדרת, נופים קסומים ואתרים מדהימים בטבע. הטבע ברא עצמו גם לכם וחבל יהיה שלא תנצלו אותו כמו שצריך. ארגנו למשפחה כמה בגדים נוחים, בגד ים, מצב רוח פעיל ואולי גם חברים, וצאו לחוויית קמפינג משותף עם הילדים.

על הדרך

בדרך לקמפינג המשפחתי שלכם כדאי לכם לעצור באתר הקיאקים של כפר בלום ולתת לילדים להוציא קצת אנרגיה בשייט בנחליה של ארץ ישראל. שייט הקיאקים מאפשר לילדים להוציא אנרגיה באופן פעיל ולהיות חלק מהחוויה המשפחתית. אם באתם בקבוצה, מחנאות בשילוב של טבע זה נפלא. ניתן לתכננן מראש מסלול מיוחד ובטוח בקיאקים ולברר על אתרי קמפינג מוסדרים בהם יש תאורה, מקלחות ושירותים. קיימים מסלולים מסומנים למשפחות ולקבוצות מאורגנות המחיר גם יותר משתלם ככל שהקבוצה גדולה. שייט בקיאקים באופן קבוצתי יאפשר לכם לא להיות לבד בחוויה המדהימה הזאת וליהנות משלל האטרקציות באתר הקיאקים יחד עם המשפחה והחברים. הדובדבן שבקצפת הוא כמובן הלינה באתר קמפינג בו ייקח כל אחד מבני המשפחה תפקיד פעיל בהקמת האוהל, איסוף עצים למדורה ועיצוב אווירה מדהימה בטבע.

בטיחות מעל הכול

הקיאק הינו כלי בטוח, יציב, אשר נבנה בקפידה לעמידות במים ולנשיאת משקל כבד. מי הנחלים אינם עמוקים והשייט מתון יחסית כך שאינכם צריכים לפחד כלל. כמובן, שלייתר בטחון בלבד תתבקשו ללבוש חגורות הצלה.

כאשר תגיעו לשייט באתר הקיאקים יחכה לכם צוות מקצועי והוא זה שגם יסיע אתכם היישר אל תחילת מסלול השייט ויסביר לכם כיצד לשוט בקיאק וכיצד לשמור ולנהוג בזהירות.

לאורך השייט הצוות ילווה אתכם בצידי הנחל ובמידה ומישהו מכם מפחד, גם באמצע אפשר לפרוש ולחכות על גדות הנחל לשאר המשפחה.

כמובן שלעקרון הבטיחות הזה מצטרף כלל חשוב של זהירות ובו ילד מתחת לגיל 5 אינו יכול לשוט על הקיאק. השייט מחייב ליווי מבוגר עד גיל 18 או בשייט בקיאק זוגי ליווי מבוגר עד גיל 16 .

אל תשכחו לקחת את עקרון הבטיחות הזה גם אל הקמפינג. השגיחו על ילדיכם, הטבע הוא יפה ונעים, אבל כדאי להישאר מלוכדים בטבע ולא להתפזר בתוך הנופים. המלצתי היא לקחת אתר קמפינג מסודר. לרוב מקום מוסדר יהיה גם מגודר ובשמירה של שומר, גם בלילה.

מסלול משפחתי

בקיאק ניתן לשוט במסלול משפחתי מאורגן שאורכו כ- 4 קילומטרים, בתוך נוף מדהים ומים קרירים ומרעננים. בנוסף, אתם לא צריכים לקום מוקדם בבוקר. לנוחיותכם, השייט מתקיים בין השעות 9:30 ועד 15:00 . באתר הקיאקים קיימים לשירותיכם מדריכים מוסמכים אשר יעזרו לכם לעשות לכל המשפחה יום שכולו חוויה.

בסיום המסלול המשפחתי, יתאפשר לכם להמשיך הלאה את היום המאתגר וללכת לפארק הטופרופ בו נמצאים מתקנים אתגרים כמו טיפוס על חבלים, אומגה וחץ וקשת- חוויה מומלצת לילדים.

אחרי הפארק האתגרי תוכלו לשלב קצת ספורט אחר כמו טיולי אופניים המתארגנים במקום או אם בא לכם עוד מים ישנה בריכה הנמצאת לא רחוק מהאתר. מים הם גם תירוץ טוב למקם קמפינג משפחתי על גדות הנחלים או על הכנרת.

אוכל קדימה אוכל

אם באתם רעבים מהבית תוכלו ליהנות מארוחת המאפים באתר במחיר סמלי של 25 ₪ לסועד או לסירוגין מארוחות אחרות של כריכים הנמכרים באזור השייט. אם תירצו תוכלו גם לאחר רכישת האטרקציות (קיאק, פארק טופ רופ או טיול אופניים) ליהנות מאזור הנחל ולערוך לעצמכם פיקניק משפחתי בטבע. הכינו מראש אוכל וצידניות שלא יחסר לכם דבר!

כך, אחרי שהכול נגמר, מצאו לכם מקום טוב למקם את האוהל שלכם ולנוח עם כל המשפחה והחברים. קמפינג זו התשובה וזו הדרך לסיים יום מושלם בטבע ולקום רעננים לשבוע חדש.

תפריט נגישות

נהנים בקייקי כפר בלום