תפריט ניווט
04-6395610

יום כיף שאירגנתי למשפחתי

בחודש אוגוסט עשינו כל המשפחה יום כיף בטופרופ. וזאת הייתה חוויה נפלאה. קמתי בבוקר ושאלתי את הילדים: "מי רוצה יום כיף היום? כמובן שכולם צווחו פה אחד אני! נסענו לצפון לאתר כפר בלום. בדרך התלבטתי עם בעלי אם נשלב פעילות קיאקים או רק יום כיף בטופרוף. בסוף החלטנו שיום כיף חייב להכיל את הכל , אם כבר עושים יום כיף כל כך רחוק אז עדיף לנצל את כל השפע שמציע לנו האתר.

הגענו בשעת בוקר מוקדמת יחסית; כאשר השמש עוד עשתה איתנו חסר. בני רצה לרכב גם על אופנים (יום כיף זה בשבילו להזיז רגליים) אבל מהר מאוד שכנעתי אותו שאופנים יש גם בבית ופארק חבלים הרבה יותר אטרקטיבי. אני שמחה שהחלטנו מראש על אילו פעילויות יום כיף משפחתי אנו הולכים היות ובכפר בלום ניתן לרכוש חבילות יום כיף משולבות של קיאקים עם פארק חבלים במחיר מוזל וכשמדובר במשפחה זאת הנחה ניכרת.

הבחירה שלי ליום כיף דווקא בפארק החבלים טופרוף התגלתה כבחירה מוצלחת עבור המשפחה. הילדים טיפסו על מתקן החבלים ואנחנו בעקבותיהם שומרים עליהם, משקשקים מפחד(מלמטה זה לא נראה מפחיד אבל כשאתם הולכים על חבלים למעלה זה די מפחיד) והאדרנלין עולה. הילדים היו מאושרים ואני עוד יותר. כמה כיף שיש כזה לונה פארק שבו לא יושבים באופן פאסיבי על מתקנים שמנענעים אותך אלה כאן הכיף נובע ממה שאתה מפיק מעצמך, מהמוטוריות שלך, פארק אקטיבי שבנוסף להיותו מתכון בדוק לחוויה של יום כיף אמיתי הוא בהחלט גם פעילות ספורטיבית מצויינת לחיזוק השרירים, לקואורדינציה ולשיווי משקל גם הנאה וגם בריאות.

צילמתי את הילדים גולשים על האומגה האדירה שיש שם בפארק ; אומגה גבוהה ומרשימה שיורדת בבטיחות מיירבית היישר אל הירדן ואל מימיו המרעננים. דמינו איזה תמונות עשינו לאלבום תמונות של היום כיף הזה! צילמתי אותם מטפסים על קיר הטיפוס ומגיעים למעלה. אני לעומת זאת ניסיתי לטפס גם על המתקן ובחצי הדרך וכבר חטפתי סחרחורת (טוב גם במתקן החבלים חשתי סחרחורת), צילמתי את ילדי יורים בחץ וקשת ומתחרים ביניהם ואיך אפשר לסגור יום כיף בלי תמונה של הנסיעה על הטרקטורונים שסחטה פוזיציות של זה ממש יום כיף אמיתי! ממבטיהם של הילדים היישר אל אלבום תמונות המזכרת שהכנתי להם. (כל יום כיף מסתיים בהכנת אלבום תמונות של אותה חוויה אצלנו במשפחה).

כשהתקרבנו לצהריים הייתי ממש צריכה לשכנע את המשפחה שעדיף עכשיו לעבור לשייט קיאקים. היה להם כל כך כיף בטופרופ וקיוויתי שהקיאקים יהיה גם הם מוצלחים. למזלי ,החום והתשישות ממש התאימו לשייט רוגע על הירדן עם קיאקים. הצל , המים המפכפכים והקרירים, טבילת הרגלים ולפעמים הגוף כולו עשו את השייט להמשך מאוד מוצלח. לא חתרנו במרץ, הנחנו למשוטים לנוח לצידנו ופשוט זרמנו על הירדן נותנים לקיאק לקחת אותנו כרצונו. בשלב כלשהו לקראת סוף המסלול יש מפלון קטן שמזכיר מגלשת מים. שם האדרנלין חזר מעט לפעולה להזכיר לנו מה אנחנו עושים כאן … יום כיף.

לפרטים אודות מסלולי הקיאקים שאנחנו מציעים גלשו לדף קיאקים

תפריט נגישות

נהנים בקייקי כפר בלום