תפריט ניווט
04-6395610

יום כיף בטופרופ

לכל הילדים שבילו יום כיף בפארקי שעשועים ובאטרקציות במרכז, לכל ההורים שכבר לא מוצאים רעיונות לאיך לארגן יום כיף נוסף לילדים, הנה המלצה לבילוי מדהים לילדים המספק כמה שעות של פאן אמיתי.
יום כיף בכפר בלום בקיאקים וברופטופ. יום כיף בכפר בלום מתאים לילדים מעל גיל 7 וכמובן לנוער, לצעירים לפני גיוס ובהחלט גם למבוגרים
.

יום כיף שמתחיל בקיאקים בירדן – מתחלקים במשפחה לצוותים של שניים או ארבע ויותר תלוי אם רוצים קיאק זוגי או סירה גדולה, לובשים בגד ים (כי ממש כיף לטבול במים הקרירים והמרעננים ולהשתעשע במים ) ונוסעים לנקודת ההתחלה. שיט הקיאקים הוא רוגע יחסית, לא ממש צריך להתאמץ לחתור. אפשר לבחור לנווט את הקיאקים, לחתור ולעשות תחרויות עם קיאקים אחרים ואפשר בהחלט לשכב בסטלבט בתוך הקיאק, להקשיב לפכפוך המים ולהתרגע בנוף המקסים של מים וצמחיית נהר ירוקה ומצלה.

בשלב מסוים קשה לעמוד בפיתוי ועוצרים את הקיאקים בצד על מנת לשכשך במים. זוהי חוויה נעימה ומדבקת – עוצרים ומתרעננים. מפל אחד בנוסח רכבת הרים מתונה מעלה את רמת האדרנלין אך בהחלט לא מהווה סיבה לפחד – שני אנשי צוות שם כדי לדאוג שתזרמו כמו שצריך תרתי משמע. אז אחרי שנרטבתם כהוגן מהקיאקים ועשיתם כיף ואולי מעט כושר הגיע הזמן לגולת הכותרת של יום כיף במתחם – פארק החבלים הרופטופ. זהו פארק שעשועים לילדים מעט גדולים ואידיאלי לבני שבע ומעלה או לאמיצים קטנים יותר.

ברופטופ ניתן לעשות מגוון פעילויות אתגריות והוא מצויין לילדים חובבי אקשן. לכל השובבים ,שבבית אוהבים לטפס על רהיטים כמו קופים קטנים זהו המקום בשבילם

יום כיף ברופטופ הוא חוויה אתגרית לכל הגוף

מתחילים עם חץ וקשת ולומדים לכוון למטרה ולקלוע – דורש מיומנות קליעה למטרה, תכנון ודיוק. ככל שמתאמנים כך מצליחים יותר והסיפוק גדול.

קיר הטיפוס (בכמה דרגות קושי) מאפשר לצעירים אמיצים ולמבוגרים להתנסות בסנפלינג – הרבה תכנון וקואורדינציה של רגלים וידיים , הפעלה ופיתוח כח בשרירים ,מבחן אומץ ולמטה המדריך מכוון ומעודד. יום כיף ברופטופ כולל אומגה מדהימה שמתחילה ממש מגבוה ויורדת ישר למים – מדהים וייחודי

רכיבה על טרקטורונים מספקת חוויה מוטורית של אקשן – גם כאן מתנסים ילדים וצעירים בחוויה של שליטה על כלי רכב , למי שלא נוהג עדיין זוהי הנאה עצומה להרגיש כמו מבוגר. זוהי הזדמנות לשלוט בהגה , לכוון ולדייק. יום כיף הוא יום הנאה לא?

כאן הגענו לפעילות המגניבה והייחודית שעל שמה נקרא הפארק – מתקני החבלים. נרתמים לרתמות סנפלינג, מטפסים למעלה בסולמות ומתחילים לעבור בין סולמות וחבלים שונים ומשונים.

כל שלב דורש מעבר שונה לשלב הבא, כל חבל מפעיל את הגוף אחרת, לפעמים עוברים בין עצים, רואים את כולם מלמעלה. מפחיד לפעמים (אך בטוח ומאובטח), דורש קואורדינציה, שיווי משקל וכושר – חוויה ספורטיבית, אתגר ואדרנלין.

פעם קראנו לזה טרזן , אח"כ ספיידרמן ועכשיו טופרופ!

תפריט נגישות

נהנים בקייקי כפר בלום