תפריט ניווט
04-6395610

קמפינג וטיולים בסימן מים

שמחת בית השואבה היא שמחתם האמיתית של הילדים…כי כאשר מדובר במים הילדים מאושרים כפליים. אז מדוע לא לתכנן טיול, קמפינג או כל סוג נופש שהוא בדגש על מים?

עונת הקיץ בוערת תרתי משמע. מצד אחד חם מאוד. מצד שני הילדים בחופשה. אתם מגרדים את הקירות מה עושים איתם, לאן נוסעים ואיך מנצלים את הזמן הארוך עד תחילת שנת הלימודים. דרוש בילוי משפחתי מהנה.

אז על מנת להשיג שיתוף פעולה מירבי מצד הקטנים, מומלץ בחום טיול מים, נופש שלם על טהרת מים ובהחלט אפשר לשלב גם לינה באתר קמפינג לבילוי חוויתי בחיק הטבע.

מים ועוד מים… הצעות לבילויים

שיט קיאקים בסירות רפטינג – מרבית האטרקציות לעניין זה ממוקמות בצפון הארץ, באופן טבעי. שייט קיאקים בסירות רפטינג בנוף פראי ובראשיתי בסבך הצמחיה על גדות הירדן יכול להוות אקשן מלהיב לכל המשפחה, ובייחוד לילדים פעילים ותוססים. מצד שני, ניתן גם פשוט לשייט ברוגע ובשלווה בקייאק על המים השלווים ולזרום…. בחרו במסלול המתאים לצורך שלכם.

שיט בקאנו אינדיאני – אותו רעיון, אך כלי השיט השונה יעשה לילד שלכם את זה….

שיט סירות – באגם. אתם והילדים. חותרים וזזים. מוקפים מים וצמחייה. שקט ושלווה, חוץ מכמה רסיסי מים שודאי יטרידו אתכם תוך כדי חתירה נמרצת….כיף אמיתי.

פארק דייג – פארקים מסוג זה קיימים בכל הארץ. דייג אוהב דגים וילדים אוהבים לדוג. מדובר בחוויה המשלבת שכשוך ונגיעה במים, אך עם אתגר – העלאת דגים בחכה. זהו בילוי מעולה שמשלב אקשן עם לימוד תורת הסבלנות…משתלם בהחלט.

בילוי בפארק מים – בסחנה, או במעין חרוד ועוד. ניתן לתכנן יום בילוי שלם בפארק כזה המציע צל, מדשאות, שולחנות פיקניק, מגלשות, פארק שעשועים, בריכות טבעיות ועוד.

בילוי בחופי רחצה – ים או כנרת, הליכה לחוף רחצה היא אטרקציה מספיק טובה לילדים. אלה ישמחו לשחק במים, לצאת ולהיכנס. בין לבין זכרו לתת להם לשתות ולאכול, קנו להם ארטיק והם יהיו מרוצים עד הגג. וגם אתם.

ריף דולפינים – אטרקציה ייחודית, המצויה רק באילת. מדובר בבילוי מיוחד במינו. לשחות עם דולפינים, להיות קרוב אליהם. גם למבוגרים מדובר בחוויה ייחודית.

לסיכום, ניתן לתכנן טיול של יום אחד ללא לינה או נופש ארוך עם לינה בצימר או באתר קמפינג בחיק הטבע והכול לפי המטרות, התקציב והזמן העומד לרשותכם. תכנון מוקדם נחוץ לעניין, אך לא דרוש הרבה על מנת להשביע את רצון הילדים. אין כמו בילוי מים בקיץ לצינון האווירה.

בהנאה.

לפרטים אודות קמפינג במתחם הבלום וילג' לחצו כאן

תפריט נגישות

נהנים בקייקי כפר בלום