תפריט ניווט
04-6395610

קיאקים בצפון – כפר בלום

החופש הגדול מתקרב, וכל משפחה חושבת מה היא תעשה השנה עם הילדים, איזו חופשה היא תערוך השנה עם הילדים – קמפינג או צימר? או אולי תהיה זו תהיה חופשה של נופש בבית מלון בצפון הארץ שבה נמצאים כל הזמן באותו מקום, ופשוט נחים מנוחה של בטן גב, או שאולי זו תהיה חופשה פעילה עם שפע אטרקציות , קמפינג בכפר בלום באווירת הטבע וטיולים .

אחת האטרקציות בצפון שאין כמעט ישראלי שמוותר עליה מלבד חווית הקמפינג היא שייט על קייקים , זוהי חוויה מיוחדת עבור כל אחד לא משנה אם הוא ילד, או מבוגר. אמנם נחלי ישראל אינם שוצפים וקוצפים כמו הנהרות הגדולים של אירופה אבל עדיין שייט על קיאקים באחד מנחלי הצפון הוא חוויה שמזרימה את האדרנלין, אטרקציה על נהר הירדן שבה אנו מרגישים את המים הקרירים הזורמים, חוויה רטובה שבה אנו מכירים את נופי נחלי הצפון ממש מקרוב.

האתרים השונים המציעים שייט קייקים ורפטינג בנחלי הצפון , מעוניינים לפנות לכמה שיותר קהלים ולכן הן בנו סוגים שונים של מסלולים , יש מסלולי קייקים שקטים ורגועים המתאימים למשפחות עם ילדים, יש מסלולי קייקים שבהם יש זרימת מים מהירה עם מפלונים וסלעים והם מיועדים לצעירים ברוחם המעוניינים ליהנות מחוויה אתגרית אקסטרימית שמזרימה את האדרנלין, ויש גם מסלולים רחבים המיועדים לשייט של קבוצות.

כאמור אטרקציות בצפון הארץ הינן רבות וישראלים רבים המשלבים ביום אחד טיול בטרקטורון תחת השמש הקופחת המסתיים בשייט קייקים רטוב בחצבני, ויש כאלו שמחליטים על סופ"ש רומנטי בצפון המתחיל בטיול סוסים רומנטי בצפון ומסתיים בשייט קייקים רומנטי ושקט באחד מנחלי הצפון.

מי מכם שאינו מוותר על החוויה הרטובה של שייט קייקים בצפון, חשוב שיזכור שקצת קשה לצלם שייט קייקיים משום שיש סיכון שהמצלמה תתרטב והדבר יגרום לה תקלות, ולכן החברות המציעות שיט קייקים מציבות צלמים מבחוץ שמצלמים אותנו במהלך השייט ולנו יש אפשרות לרכוש את התמונות הללו .

מי שלא מוותר ולא מוכן שלא יהיו לו תמונות משייט הקייקים שלו יכול לקנות למצלמה עם מארז מיוחד עמיד בפני מים, שמונע חדירת מים למצלמה וכך הוא יכול לצלם את עצמו במהלך שייט הקייקים. בכל מקרה בין אם קניתם תמונות מחברת הקייקים , או שצלמתם תמונות בעצמכם אל תשכחו לארגן אלבום תמונות דיגיטלי של החופשה שלכם בצפון שיכלול בתוכו גם כמה תמונות המתארות את השייט הכייפי שהיה לכם בקייקים.

אז כעת כאשר אתם מתחילים לתכנן את חופשת הקיץ המתקרבת זכרו לשלב בתוכה גם את האטרקציה החווייתית והרטובה של שייט קייקים , אם אתם זוג ואתם מתכננים חופשה רומנטית בצפון, אל תוותרו על שייט קייקים רומנטי המסתיים בארוחה רומנטית במסעדה, ואם אתם משפחה עם ילדים קטנים חפשו שייט קייקים משפחתי ואם אתם קבוצה של כמה חב'רה צעירים אחרי צבא אל תוותרו כמובן על שייט קייקים אתגרי.

קייקי כפר בלום מציעים מספר מסלולי קיאקים מותאמים לכל גיל, לפרטים גלשו לדף קיאקים 

תפריט נגישות

נהנים בקייקי כפר בלום